Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

n3t Cookie Consent

21. pro 2022 11:26 #147510
Odpověď od Linelabcz
Admin
Ahoj, testoval jsem nějaké možnosti. S pluginem se načítají i další css, ale pokud odložím zobrazení žádný větší efekt to nemá. Je to spíše na vývojáře, ale souhlasím, "shake effect" je v Chrome výrazný.

Co se týče notifikací, provedl jsem nějaké změny v nastavení fóra. Mělo by to fugnovat.

21. pro 2022 13:30 #147511
Odpověď od Cony
Moderátor
No já mám neustále pocit, že n3t Cookie Consent jen ten efekt o něco umocní, prostě proto, že načítá další styly a spouští další skripty, takže se prodlouží doba na vykreslení a proto je efekt patrný. Na mých webech, kde mám šablony nepoužívající Bootstrap, ten efekt nevidím. Ono i na videu je vidět, že si to poskočí i s vypnutým n3t Cookie Consent.

21. pro 2022 13:37 #147512
Odpověď od Linelabcz
Admin
Ano, přesně. Určitě na to příjdeme.

07. úno 2023 20:09 - 07. úno 2023 20:09 #147793
Odpověď od Eugene
Nováček
Tiskové chyby v anglické lokalizaci.
 

These cookies helps us to improve your online experiance, and it stores some of yur preferences.

These cookies helps us to improve your online experience, and it stores some of your preferences.

norrnext.com - rozšíření pro Joomla

Dobrý den, čeština není můj rodný jazyk, omlouvám se za chyby
Poděkovali: Cony

08. úno 2023 23:34 #147807
Odpověď od Cony
Moderátor
Dík, bude opraveno v příští verzi...

09. úno 2023 13:36 #147813
Odpověď od Eugene
Nováček
Ahoj,
Potřebuji přidat novou verzi Google Analytics. Využívá Google Tag Manager a jeho kód se liší od typického kódu, který používáme léta.
Nyní kód vypadá takto:
Code:
<script async src="https://www.googletagmanager.com/gtag/js?id=G-Z2C5FDFTJW"></script> <script>   window.dataLayer = window.dataLayer || ;   function gtag(){dataLayer.push(arguments);}   gtag('js', new Date());   gtag('config', 'G-Z2C5FDFTJW'); </script>

Přečetl jsem si následující návod:
n3t-cookie-consent.readthedocs.io/en/latest/usage/faq/

Netuším však, jak to opravit podle nového úkolu.
Může někdo poradit, jak vložit nový Google Analytics a zablokovat jeho načítání, pokud je zakázáno prostřednictvím souhlasu N3t Cookie Consent?

Díky předem.
Eugene

norrnext.com - rozšíření pro Joomla

Dobrý den, čeština není můj rodný jazyk, omlouvám se za chyby

Powered by Fórum