Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

n3t Cookie Consent

05. led 2022 03:13 - 05. led 2022 03:15 #145463
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert
To Cony:

Testoval jsem Import JSONu z CookieBotu a blbec jsem si neuvědomil že asi nebude kompatibilní.
Takže mi to jen zobrazilo bílou stránku.

Přikádám JSONy z plug-inu a JSON z CookieBOtu


P.S.
Dokud jsem v plug-in nevytvořil žádné Settings == nějaké nadefinované Cookie, tak import JSONu skončil s bílou stránkou.
Jakmile jsem vytvořil aspoň jedno nastavení == jednu hodnotu (například kategorii Funkční a pole CookieConsent), už import proběhl v pořádku.
Proto je důležité ještě na CookieBotu ty hodnoty a kategorie upravit a znovu uložit, abych to pak nemusel opravovat ručně.

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

Tento příspěvek obsahuje soubor příloh.
Pro zobrazení se přihlaste nebo zaregistrujte.

05. led 2022 17:10 #145465
Odpověď od Cony
Moderátor

Mike napsal: Parse error: syntax error, unexpected ':', expecting ';' or '{' in /3w/2ld.cz/p/pk1-cz/plugins/system/n3tcookieconsent/n3tcookieconsent.php on line 22

To bude starou verzí PHP, jaká je na tom serveru verze? Přidám podmínku do instalátoru, podporovat staré PHP se mi moc nechce...

05. led 2022 17:15 #145466
Odpověď od Cony
Moderátor

Rudolf napsal: Testoval jsem Import JSONu z CookieBotu a blbec jsem si neuvědomil že asi nebude kompatibilní.
Takže mi to jen zobrazilo bílou stránku.

Nedaří se mi nasimulovat. Kde se zobrazí bílá stránka, už v administraci po importu, nebo frontend? Jaká Joomla? Jaké PHP? Máš tam nějakou chybu v logu?

05. led 2022 17:26 #145467
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert

Cony napsal: Nedaří se mi nasimulovat. Kde se zobrazí bílá stránka, už v administraci po importu, nebo frontend? Jaká Joomla? Jaké PHP? Máš tam nějakou chybu v logu?


Joomla 4.0.5
Verze PHP 7.4.18
Verze databáze 5.7.32-35-log

Chyba v logu nevypadá na to že to byla bílá stránka (500), ale opravdu nastala:
Code:
[Wed Jan 05 02:53:47.559572 2022] [proxy_fcgi:error] [pid 27702:tid 140444159497984] [client 88.103.224.242:38074] AH01071: Got error 'PHP message: PHP Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/www/joomla4.easy.minion.cz/public_html/plugins/system/n3tcookieconsent/n3tcookieconsent.php on line 129PHP message: PHP Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/www/joomla4.easy.minion.cz/public_html/plugins/system/n3tcookieconsent/n3tcookieconsent.php on line 26', referer: https://joomla4.easy.minion.cz/administrator/index.php?option=com_plugins&view=plugins

Každopádně to znovu vyzkouším == smažu celé nastavení aby bylo prázdné a zkusím naimportovat externí nastavení z přílohy

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

05. led 2022 17:57 #145468
Odpověď od Cony
Moderátor
Zkus poslední commit...
Poděkovali: xunil, Rudolf

07. led 2022 12:23 - 07. led 2022 12:25 #145471
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert
To Cony:

Prosím upravit tento kód v souboru
media/plg_n3tcookieconsent/css/n3tconsentmanager.min.css
Code:
.cc_div .act .b-bn .b-tl.exp::before, .cc_div .b-bn .b-tl.exp::before{border:solid #2d4156;border-color:var(--cc-btn-secondary-text);border-width:0 2px 2px 0;padding:.2em;display:inline-block;content:'';margin-right:15px;position:absolute;transform:translateY(-50%) rotate(45deg);left:1.2em;top:50%}

na
Code:
.cc_div .act .b-bn .b-tl.exp::before, .cc_div .b-bn .b-tl.exp::before{border:solid #2d4156;border-color:var(--cc-btn-secondary-text);border-width:0 2px 2px 0;padding:.2em;display:inline-block;content:'';margin-right:15px;position:absolute;transform:translateY(-50%) rotate(-45deg);left:1.2em;top:50%}

a přidat nový
Code:
.cc_div .act .b-bn .b-tl.exp[aria-expanded="true"]::before, .cc_div .b-bn .b-tl.exp[aria-expanded="true"]::before{border:solid #2d4156;border-color:var(--cc-btn-secondary-text);border-width:0 2px 2px 0;padding:.2em;display:inline-block;content:'';margin-right:15px;position:absolute;transform:translateY(-50%) rotate(45deg);left:1.2em;top:50%}

Take by bylo super aby titulek pro custom description by jako jednotlivé Cookies:
- se šipkou
- stejně rozjíždějící po kliknutí na titulek se změnou (otočením) šipky

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

Powered by Fórum