Přihlásit se
Milí kolegové a návštěvníci tohoto portálu!
Máme k dispozici celkem 21 speciálních kupónů, které využijí majitelé přenosných Wi-Fi zařízení. Jeden z tuzemských mobilních operátorů  nabízí využití těchto kupónů. Kupon je vždy na jednu hodinu připojení (funguje to podobně jako Twist karta). Setřete kód, který zadáte do přihlašovacího okna a máte hodinu připojení zdarma. Chcete od nás tento kupón?
Kupón je určen jen pro Wi-Fi připojení na hotspotech a má platnost do konce roku 2004. Proto tak pospícháme. Rozhodli jsme se, že vyhlásíme tuto kreativní soutěž.

Každý registrovaný uživatel, který pošle na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. zdůvodnění, proč právě on by měl dostat 1, 2, 5, 10 nebo i všech 21 kupónů pro připojení a právě jeho zdůvodnění se nám bude nejvíce líbit vyhraje. Počet výherců je omezen jen množstvím kupónů, které máme k dispozici. Těch je 21. Mezi ty nejlepší je rozdělíme. Podmínkou je pouze to, jakou protislužbu nám, tedy komunitě na Mamboportal.cz  můžete nabídnout.

Jako příklad můžu uvést : "Právě já bych měl dostat 21 kuponů za to, že pro vás připravím sérii článků popisující různé komponenty Mamba". Prosím uveďte nějaký kontakt (ICQ, mail) na kterém budete k zastižení. Čas opravdu letí. Čím dříve se ozvete, tím větší šanci máte, že kupóny dostanete.

Nehledejte za tím nic "křiváckého". Máme k dispozici kupóny, které neumíme využít, ale třeba se někomu z vás mohou hodit. Zároveň v tom cítíme možnost, že můžeme někoho "využít" k práci pro komunitu. Čím zajímavější návrh, tím větší šance na úspěch. Na posílání odpovědí máte asi tak jeden týden, pak ty kupóny zkusíme udat jinde. Jejich platnost je skutečně jen do 31.12.2004.

Shrnu-li to : 21 hodin Wi-Fi připojení na Internet (přes jednoho mobilního operátora) úplně zdarma za drobnou výpomoc nebo nápad...

Sváťa
{moscomment}