Přihlásit se
hosting pro Joomla

Spousta z Vás řeší, na jakém hostingu provozovat Vaši Joomla. Není úplně vhodné použít nejlevnější řešení. To, co je naprostý základ je rychlost, bezpečnost a kompatibilita hostingu s CMS Joomla.

Aktuálně nabízí hostime.cz možnost si vyzkoušet hostingy na nejnovějším HW do konce roku zdarma, a to dokonce i novou Joomla 5. Zkuste si, o kolik bude rychlejší než Vaše současné řešení. Hosting hostime.cz provozuje dlouholetý člen Joomlaportálu XarlieN - Karel Neugebauer.

Slovy majitele:

"Krom jiných IT služeb moje firma řeší pro klienty i webové prezentace postavené na Joomla (v dávné historii to bylo Mambo). Dlouho jsem nemohl najít dostatečně kvalitní a rychlý hosting pro své klienty, až jsem byl nucen si nechat postavit řešení na míru. To bylo zhruba před deseti lety a od té doby se hostime.cz podařilo poměrně úspěšně vyrůst.

Nicméně stále zůstáváme malým "rodinným" projektem, byť technicky na absolutní špičce. Nikdy mi nešlo o nejlevnější řešení, vždy mi šlo o nejkvalitnější řešení. Proto u našeho HW používáme výhradně nejrychlejší CPU současnosti, minimem je na našich serverech NVMe technologie diskových polí a vždy máme dostatek rezervní paměti. Proto je odezva na našich serverech oproti konkurenci špičková.

A cenu přitom stále držíme na přijatelné úrovni. Myslíme i na bezpečnost dat, a proto zálohujeme do více lokací minimálně 14dnů zpětně, což není úplně běžné. Krom klasického hostingu nabízíme i VPS šité na míru klientovi."

Proč webhosting na hostime.cz

  1. Webhosting je skvěle optimalizován pro běh CMS Joomla, což zajišťuje optimální výkon a rychlost webových stránek.

  2. Snadná instalace Joomla, včetně verze Joomla! 5.

  3. Vysoká dostupnost a spolehlivost webhostingu

  4. Technická podpora je specializovaná na podporu uživatelů Joomla.

  5. Pro zajištění bezpečnosti dat se zálohuje minimálně 14 dnů zpětně ve více lokalitách.

  6. Možnost vyzkoušet si webhosting zdarma do konce roku 2023.