Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

n3t Cookie Consent

02. pro 2022 23:34 - 02. pro 2022 23:35 #147404
Odpověď od Linelabcz
Admin
To "poskakování" vypadá na nějakou chybku v gridu v Chrome. V tomto případě to s cookie barem nesouvisí. Zkusím to opravit.

02. pro 2022 23:58 #147405
Odpověď od Cony
Moderátor
Přijde mi, že nějaký styl nastaví v průběhu nahrávání overflow hidden na body, zmizí pravý scrollbar a dojde k onomu poskočení. Ale pomocí Stylish se mi  nepodařilo odladit...

03. pro 2022 00:04 #147406
Odpověď od Cony
Moderátor
V user.css by to chtělo doplnit important k overflow
Code:
.site {   overflow-x: hidden !important; }
Jinak na některých stránkách (ve fóru v seznamu příspěvků) je horizontální scrollbar...
A nevím, jestli za to poskočení pak nemůže 
Code:
.container-header .grid-child.brand:before, .topa:before, .topb:before, .topc:before, .bottoma:before, .bottomb:before {     content: "";     z-index: -1;     position: absolute;     top: 0;     bottom: 0;     left: -100vw;     right: -100vw; }

03. pro 2022 00:19 #147407
Odpověď od Linelabcz
Admin
Ne tím to není. Na test webu jsem to osekal jen na kritický css bez výsledku.

03. pro 2022 10:29 - 03. pro 2022 20:12 #147408
Odpověď od Linelabcz
Admin
Joomla! 4 ve spojení s n3t Cookie Consent pluginem splňuje nejpřísnější požadavky pro GDPR zde můžete vidět IFrames manager n3t Cookie Consent www.joomlaportal.cz/novinky/737-joomla-3...kty-uz-jen-na-joomla viz Youtube video.

20. pro 2022 22:05 - 20. pro 2022 22:13 #147508
Odpověď od Eugene
Nováček

To Eugene: Zkus do css šablony
Code:
html, body {height: 100%}
 
A dej pak vědět, zda to pomohlo.


 
Ahoj,
1. Musím přidat tento kód nepomáhá a zároveň blokuje rolování stránky na miniaplikacích (iPad, smartphones).
2. Na webu norrnext.com jsem našel další problém, který způsobuje otřesy. Jedná se o vlastní rozbalovací nabídku s obrázky. Pokud je odstraním, efekt je téměř v pořádku. Soubory cookie N3T však stále působí trochu negativně.
Podívejte se na toto: www.dropbox.com/s/kz34ijeckj01icp/n3tcookies2.mov?dl=0

3. Nedostávám upozornění na nové příspěvky ve vláknu na tomto fóru (Sledovat téma - Ano). Je tam Gmail a žádné zprávy ve spamu. Jen pro vaši informaci.



Hi,
1. I have to add this code does not help and in the same time, it is blocking scrolling down the page on gadgets (iPad, smartphones).
2. I found another problem on norrnext.com site which makes a shake effect. It is a custom dropdown menu with images. If I remove them, the effect is almost ok. However,  N3T cookies still makes a little negative effect.
Watch this: www.dropbox.com/s/kz34ijeckj01icp/n3tcookies2.mov?dl=0

3. I do not receive notification about new posts in the thread at this forum. There is Gmail and no messages in spam. Just for your information.

norrnext.com - rozšíření pro Joomla

Dobrý den, čeština není můj rodný jazyk, omlouvám se za chyby

Powered by Fórum