Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (Včera)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Instalace češtiny do Joomla 3.10.5 a Virtuemart 3.0.7.4 - nefunkční veřejná část

09. úno 2022 11:28 - 09. úno 2022 11:30 #145817
Odpověď od inmann
Uživatel

Linelabcz napsal: Zdravím, pravděpodobně postačí kliknout v nastavení Virtuemart na tlačítko aktualizace tabulek. Myslím, že je to někde v nástrojích pro migraci.


Franto i to jsem zkousel, bohužel to nepomohlo. Aktuálně mám problém snad už jen s košíkem.
Edit: Díky Bongovi.

09. úno 2022 14:38 #145821
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert

který je nutné ručně aktualizovat a nevyskakuje okno s informací o přidání do košíku.


To už je trochu vyšší dívčí, zkuste přepnout na základní šablonu nebo na VMbeez3, zda funguje.
Pokud ano, je problém v šabloně -> klasicky - výrobce nebo programátor
Pokud ne je problém složitější, je třeba debugovat requesty (hodně pomáhá n3t debug plugin pro zjištění od Pavla).

Výborný článek o debugu problému na webech je zde (v eN):
www.simoahava.com/analytics/debug-guide-...tics-tag-management/

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla
Poděkovali: inmann

09. úno 2022 20:02 - 09. úno 2022 20:02 #145824
Odpověď od inmann
Uživatel
Dobrý den, šablony jsem přepínal, nejsou tam data, přiznám se, že na to nemám. Dle Bongových rad jsem zkoušel PhocaCart což není vůbec špatný nápad, ale zase to celé nesedí do té šablony, už to není tak komplexní.
Hledá se šikovný a ochotný programátor, který by VM za úplatu uvedl do provozu.

Moc děkuju.

V.

10. úno 2022 13:36 #145840
Odpověď od inmann
Uživatel
Omlouvám se, možná jsem se špatně vyjádřil. Prosím o kontakt, respektive doporučení na někoho, kdo může inkriminovaný problém s VM opravit.
Děkuji.

Powered by Fórum