Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Instalace češtiny do Joomla 3.10.5 a Virtuemart 3.0.7.4 - nefunkční veřejná část

08. úno 2022 00:11 #145802
Odpověď od inmann
Uživatel
A když nastavím u jednoho produktu nenulove skladove množství a chci produkt vložit do košíku, opět chyba a stránku nelze zobrazit.
Nevím, čeho se chytnout :)
Dík.

08. úno 2022 17:37 #145808
Odpověď od Cony
Moderátor
Matně si vzpomínám, že podobné problémy jsem řešil kdysi. Vznikly špatným pořadím instalace jazyků a Virtuemart. VM si pak myslel, že hlavní jazyk je angličtina, vše zapisoval do angličtiny a v češtině popisy chyběly, s čím se nedokázal srovnat. Zkusil bych zkopírovat přímo v databázi obsah tabulek #__virtuemart_categories_en_gb, #__virtuemart_manufacturercategories_en_gb, #__virtuemart_manufacturers_en_gb, #__virtuemart_paymentmethods_en_gb, #__virtuemart_products_en_gb, #__virtuemart_shipmentmethods_en_gb a #__virtuemart_vendors_en_gb do jejich cs_cz variant.
Poděkovali: inmann

08. úno 2022 21:29 #145810
Odpověď od inmann
Uživatel
Založil jsem ticket u výrobce šablony a dostal jsem odpověď, že šablona je kompatibilní s virtuemart 3.0.x a joomla 3.0.x - 3.5.x 3.2.0 - 3.8.x. Tak to jsem nekoupil dobře. :-(

Je to vůbec nějak řešitelné?

Děkuju.

08. úno 2022 21:56 #145811
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert

Je to vůbec nějak řešitelné?


Někdy je lepší napsat co znamená nedefinované slovíčko to.

Popsané problémy jsou problémy instalace a nastavení VM.
Teprve po vyřešení se mohou na webu objevit další problémy s fungováním šablony, které ze nejsou ještě popsané - zejména pokud není kompatibilní s nejnovější verzí VM.
No a na vyřešení nových problémů se šablonou budete potřebovat nějakého programátora nebo aktualizaci od výrobce nebo jinou šablonu.

Ryché a jednoduché.

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

09. úno 2022 10:23 #145813
Odpověď od Linelabcz
Admin
Zdravím, pravděpodobně postačí kliknout v nastavení Virtuemart na tlačítko aktualizace tabulek. Myslím, že je to někde v nástrojích pro migraci.
Poděkovali: inmann

09. úno 2022 11:27 #145816
Odpověď od inmann
Uživatel

Rudolf napsal:

Je to vůbec nějak řešitelné?


Někdy je lepší napsat co znamená nedefinované slovíčko to.

Popsané problémy jsou problémy instalace a nastavení VM.
Teprve po vyřešení se mohou na webu objevit další problémy s fungováním šablony, které ze nejsou ještě popsané - zejména pokud není kompatibilní s nejnovější verzí VM.
No a na vyřešení nových problémů se šablonou budete potřebovat nějakého programátora nebo aktualizaci od výrobce nebo jinou šablonu.

Ryché a jednoduché.


Ano plně s Vámi souhlasím. Bohužel je to tak, když se konstruktér převodovek plete do věci kterým nerozumi (myslim tím sebe).To jsem chtěl eliminovat kvalitní šablonou, která se mi opravdu líbí a kde upravim pouze grafiku. Tak to ale vidim nefunguje. Nicméně naposled jsem měl cosi dočinění s J1.5 kde mi vždy velmi ochotně poradil Franta.

Děkuji Bongovi, který to včera řešil, moc si toho vážím. Aktuálně zůstává problém s košíkem, který je nutné ručně aktualizovat a nevyskakuje okno s informací o přidání do košíku.

Powered by Fórum