Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Kunena 6 na Joomla 4

20. kvě 2022 18:36 #146336
Odpověď od Bong
Moderátor
Aha, už to vidím. Tyhle novinky v překladu jsem úplně přehlédnul. Už se pracuje na nápravě. Když se zadaří, bude aktualizovaná čeština k dispozici už dnes.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

20. kvě 2022 18:50 #146337
Odpověď od Pavel Krajíček
Začátečník
Super díky 
Jinak právě jsem si všiml, že mi nechodí emaily ani tady z fóra. Dal jsem si tuto svou diskuzi do odběru a nic mi nechodí. Ale asi to bude souviset se stejným problém jako u mě na webu, tedy s tím překladem... no ale zase by měl přijít alespoň nějaký email, tedy podobný tomu, co jsem uvedl v prvním příspěvku, tak nevím.
 

20. kvě 2022 20:38 #146338
Odpověď od Bong
Moderátor
Právě jsem vydal nový opravený a doplněný překlad Kunena 6. Vyzkoušejte. Mohlo by to výrazně pomoci.
Za zpětnou vazbu budu rád.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Pavel Krajíček

20. kvě 2022 20:52 - 20. kvě 2022 21:02 #146341
Odpověď od Pavel Krajíček
Začátečník
Ano ano, už jsem právě aktualizoval a testoval. Chodí to v českém překladu i s odkazem na příspěvek, sice bez obrázku, jak tomu bylo kdysi. 
Jsou u toho nějaké problémy, ale ty asi nesouvisí s překladem. Email mi pokaždé přijde dvakrát a v tom druhém je uveden jako příjemce i nějaký jiný uživatel, který také odebírá příspěvky z dané diskuze. Další problém je, že v emailu je celý text příspěvku, přestože v nastavení to mám vždy zakázáno.
Tak psal mi onen uživatel a také dostal email, kde byl jako příjemce uveden i můj email.

20. kvě 2022 21:10 - 20. kvě 2022 21:11 #146342
Odpověď od Pavel Krajíček
Začátečník
Tak emaily chodí jen v případě, když uživatel odebírá celou kategorii. Když odebírá jen konkrétní téma, tak emaily nechodí zatím. Četl jsem to tuším i na tom fóru Kunena www.kunena.org/forum/k-6-0-support , že to zatím nefunguje při jednotlivých tématech.

21. kvě 2022 09:26 - 21. kvě 2022 09:28 #146347
Odpověď od Bong
Moderátor

... Další problém je, že v emailu je celý text příspěvku, přestože v nastavení to mám vždy zakázáno...


 

Než to opraví můžete využít přepisu jazyka pro Stránky (Rozšíření - Správce jazyků - Přepsání jazyka).
Jedná se o řetězec: COM_KUNENA_SENDMAIL_BODY="Na fóru byla zveřejněna nová odpověď. Předmět příspěvku: {SUBJECT}. Autor: {NAME}. URL: {MESSAGEURL}. Příspěvek: {MESSAGE}"
Nefunkční obrázky a email navíc tím asi ovlivnit nepůjde...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum