Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Kunena 6 na Joomla 4

26. kvě 2022 15:57 - 26. kvě 2022 16:11 #146394
Odpověď od Pavel Krajíček
Začátečník
Toto by se tam také asi mělo nahlásit, tedy pokud to tam už není: pokaždé co jsem smazal poslední příspěvek v nějaké diskuzi, tak došlo k tomu, že ono téma už nezobrazovalo správně poslední příspěvek (datum vložení) v diskuzi. Dejme tomu, že před tím mnou smazaným příspěvkem tam byl vložen nějaký o dva dny dříve, ale diskuze najednou ukazuje, že tam poslední příspěvek byl vložen v loňském roce. Jde o to, že takové téma potom zmizí z přehledu posledních témat (zapadne někom dolů, často na další stránku) a také zmizí z úvodní strany z přehledu kategorií a také z modulu na úvodní straně, který zobrazuje poslední příspěvky. Stalo se mi to, co to nyní testuji poslední dny, asi už 5x.
A ještě jsem si všiml, že u takové diskuze následně nefunguje správně, když se klikne v přehledu témat na "Poslední příspěvek" daného tématu. Po kliknutí to člověka přenese na první příspěvek, nikoli na poslední. U ostatních diskuzí to funguje správně, jen u té kde proběhlo smazání posledního příspěvku to zlobí vše. Tedy nevím jestli to zlobí jen u posledního. Možná to zlobí i když se smaže nějaký příspěvek uprostřed, to jsem ještě nezkoušel.

27. kvě 2022 08:58 #146399
Odpověď od Linelabcz
Admin
Díky moc za testování, všechny chyby jsou nahlášené a některé už opravené.

01. čvn 2022 15:18 #146460
Odpověď od Pavel Krajíček
Začátečník
Dnes se mi zaregistroval uživatel a hned vložil příspěvek do diskuze. Nezobrazuje se nikde jeho jméno v diskuzi, ani v přehledu posledních témat ani uvnitř diskuze. Když kliknu na jeho profil, tak tam je vše OK. Zkusil jsem tedy se zaregistrovat sám, nový testovací profil a vložil příspěvek a stejná chyba viz obrázek níže. Dělá to jen u profilů registrovaných po migraci. Profily, které tam už byly, zobrazují se správně.

 
Přílohy:

01. čvn 2022 15:23 - 01. čvn 2022 15:27 #146461
Odpověď od Pavel Krajíček
Začátečník
Doplnění k předchozímu příspěvku - když se oni uživatelé přihlásili po druhé, tak se vše dalo do pořádku a jméno se objevilo i v diskuzi. Ale proč to dělá až po druhém přihlášení? Kdyby byl na webu velký provoz, tak bude křiku a stížnosti, protože mnozí nebudou vědět co se děje.

Ještě mě napadlo - já mám moderované diskuze. Nemůže to souviset s tím, že příspěvky podléhají schvalování? A až potom se profil zobrazí zcela správně?

doplnění:
tak už zas to tam není. Tak to je jak loterie. Chvílí to tam je a chvílí není.

01. čvn 2022 15:35 - 01. čvn 2022 15:36 #146462
Odpověď od Pavel Krajíček
Začátečník
Tak se to opravilo po kliknutí v administraci Kuneny v Nástroje na Synchronizace uživatelů Kunena s uživateli Joomla!
Proč to ale nefunguje samo a hned? To budu muset po každé registraci nového uživatele provádět synchronizaci? Dříve jsem žádnou synchronizaci nemusel provádět.

10. čvn 2022 17:14 - 10. čvn 2022 17:15 #146511
Odpověď od Pavel Krajíček
Začátečník
Včera vydali další testovací verzi pkg_kunena_v6.0.0-rc4-dev_2022-06-09. Je tam dole na stránce ke stažení:  www.kunena.org/download/
Nedoporučují ji instalovat naostro, jen na testy. No já to hned dal na web. Jako první vidím, že začalo opět fungovat poděkování u příspěvků.
Z nějakého mně neznámého důvod se opět rozhodil překlad u tlačítka "Více" pod avatarem v diskuzi viz foto v příloze.

Jo a nefunguje vám tady na webu kurzíva. Tučně ano, ale kurzívou co jsem označil, tak nic nevidím, je to obyčejný text.

Přílohy:

Powered by Fórum