Přihlásit se

Joomla 4.2.6 aktualizace

Joomla 4.2.6 je nyní k dispozici ke stažení. Jedná se o vydání, které opravuje několik menších chyb. Joomla! 3.10 bude i nadále podporována bezpečnostními opravami až do 17. srpna 2023, což vám dává dostatek času na naplánování přechodu na Joomla! 4 a případnou aktualizaci rozšíření na verze kompatibilní s Joomla! 4.

ProductXport - dokumentace nebo podpora

24. led 2023 11:02 #147729
Ahoj,
prosím, má někdo zkušenost s nastavením PRO verze ProductXport? Nemohu nikde najít nějakou dokumentaci nebo forum, kde by se to dalo načíst.
Potřebuji vysvětlit detailně funkce v Nastavení eshopu pro Virtuemart 3, hlavně ty Speciální možnosti, kde se nastavují rozšiřující pole a export vlatních uživatelských polí. Nějak se v tom strácím a nemohu přijít na to jak to celé funguje ve spojení s vlastními poli produktu.

Potřebuji nastavit xml feed pro Mall prodej a např. mi nestačí 8 rozšiřujících polí pro xmlfeed, potřebuji jich více atd.

Díky za tip kde hledat, popřípadě na koho se obrátit.

.

24. led 2023 11:08 - 24. led 2023 11:26 #147730
Odpověď od Linelabcz
Admin
Zdravím, podpora je pro zákazníky zde podpora.linelab.cz/ nebo zde www.linelab.org/support/categories/joomla-extensions nebo zde www.joomlaportal.cz/forum/e-shopy a samozřejmě na email. Pokud máte Pro verzi, nejlépe si založit tiket.

Co se týče MALL Marketplace, Alza marketplace, Allegro a nově i Kaufland Global Marketplace jsou tam dost specifické požadavky. Spíše Vám doporučím objednávku služeb.

Heureka Marketplace, produktový Feed pro Facebook atd.. nastavíte v administraci bez problémů.
Poděkovali: Leoš

Powered by Fórum