Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Phoca Cart verze 3.1.3 vydána

09. říj 2018 14:26 - 09. říj 2018 14:32 #137203
Ahoj, byla vydána nová verze Phoca Cart - 3.1.3:

News:
www.phoca.cz/news/987-phoca-cart-version-3-1-3-released

Demo:
www.phoca.cz/phocacartdemo/premiere/

Download:
www.phoca.cz/download/category/100-phoca-cart-component







Za testování a feedback budu rád, děkuji.

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook
Poděkovali: Cufe, HonzaKr, Bong

05. pro 2018 21:56 #138291
Odpověď od Teo
Návštěvník
Asi špatně hledám, ale nemohu najít nebo nastavit to, aby při nové objednávce bylo součástí emailové zprávy i faktura v příloze nebo alespoň fungující odkaz v těle odesílané zprávy. Zkoušel jsem i různé stavy objednávky, ale nic. Poradí někdo?

05. pro 2018 22:03 #138292
Odpověď od H13
Admin

Teo napsal: ... aby při nové objednávce bylo součástí emailové zprávy i faktura v příloze ...


Ahoj,

vždy záleží na statusu objednávky. Pokud nová objednávka končí statusem např. "pending", pak stačí ve statusu "pending" nastavit, aby se v emailu posílala i faktura.

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

05. pro 2018 22:12 - 05. pro 2018 22:16 #138293
Odpověď od Teo
Návštěvník
Ahoj, no ale to mohu přece nastavit u jakékoliv změny statusu ne? Nemusím mít ještě doinstalovaný nějaký plugin k těm fakturám?

No a zároveň jsem Honzo narazil na docela zásadní chybu. Tedy pokud jsem ten systém nepochopil špatně.
Mám obchod, kde je cena dopravy závislá na počtu objednaných výrobků. Při objednávce 1-6 kusů je cena X, při počtu kusů 7-12 cena Y, při počtu kusů 13-18 cena Y atd...
Tak že jsem si vytvořil v Dopravě vždy samostatnou skupinu pro daný počet a nastavil aktivní pravidlo pro množství, kde jsem tyto počty nastavil. Jenže mi to nefungovalo správně. Přišel jsem na to, že u první skupiny (kde požaduji např. 1-6 výrobků) musím zadat 1-7, u druhé (kde požaduji 6-12 kusů) musím nastavit 6-13, u třetí 12-19 atd.

05. pro 2018 22:27 #138294
Odpověď od Teo
Návštěvník
Jéé já jsem neměl nainstalovaný plugin Phoca PDF a Phoca PDF Phocacart. Tak to bude asi jasné. Už i v objednávkách tam vidím nové ikony PDF.
Jo už mi i přišla zpráva s přílohou. ;-)
Sorry za zbytečný dotaz.

05. pro 2018 22:34 - 05. pro 2018 22:45 #138295
Odpověď od Teo
Návštěvník
Tak ještě jedna věc, v příloze už se PDF faktura zaslala, ale má špatně vygenerovaný tvar čísla. Je tam Číslo faktury: {orderdate}0000000005. Je to jak v záhlaví faktury, tak v textu, tak i v samotném názvu souboru.
Když na fakturu koukám v administraci, tak je v pořádku.

Teď jsem taky vyzkoušel vložit do těla odesílané zprávy systémové odkazy na objednávku - {downloadlink}
{orderlink} ale tam se bohužel jen vloží "neaktivní" adresa na adresář mojedomena.xy/eshop/download a /orders. :-(

Powered by Fórum