Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

4. Joomla! sraz

18. říj 2019 07:27 #140915
Odpověď od Noro
Začátečník
Ahojte,

na minulom zraze som nadhodil tému Progressive web apps. Zajtra (18. 10.) môžem ukázať takúto aplikáciu (funguje aj off-line a využíva notifikácie). Žiaľ, nakoniec som to nerobil v Joomla, ale v inom CMS. Veľmi by sa mi páčilo, keby sa to podarilo implementovať aj do Joomly.

Kto by mal záujem, viem poskytnúť info aj k webom Blind friendly.

Noro
Poděkovali: Bong

18. říj 2019 12:02 #140922
Odpověď od H13
Admin
Mě osobně by zajímalo Progressive web apps i když to bude na jiném CMS. Weby Blind friendly rozhodně také.

Jinak v případě zajímavých témat můžeme PBF zkrátit na:

1) rychlý úvod
2) ukázat jak se instaluje Joomla! z GitHubu (composer,npm)
3) instalace patch testeru
4) potvrzení nějakého bugu jako příklad

A k tomu všemu bychom se určitě mohli podívat i na toto:
www.joomlaportal.cz/forum/sablony-pro-jo...-administrace#140921

protože tohle téma patří k jednomu z nejzajímavějších témat posledí doby, co se týče Joomly!

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

18. říj 2019 14:28 #140923
Odpověď od Martin70
Zkušený uživatel
Já zítra bohužel nemohu, takže vítězství v Joomla AZ kvízu neobhájím :-) Bude nějaký záznam k pozdějšímu shlédnutí?

18. říj 2019 16:36 #140924
Odpověď od Cufe
Admin
Ahoj Marťo, záznam s největší pravděpodobností nebude. Prioritou je, aby se příznivci na sraz dostavili a nebojkotovali to s vidinou, že nemusí nikam jezdit, "když to budou mít na talíři", (neříkám tím, že je to tvůj případ). Možná vymyslíme model, jak to udělat, aby byli uživatelé "nuceni" (chápejte "rádi přijeli") na sraz přijet osobně a ti, co nedorazí, tak případný záznam měli dostupný se zpožděním odpovídajícím "nesnesitelnému čekání na video". ;)

Joomla úřední deska | IVT služby - IT služby, webové stránky v Joomla!, online marketing | Joomla je best! Zveřejni svůj problém, pokud ho vyřešíš sám, jsi best!
Poděkovali: Bong

18. říj 2019 19:40 #140928
Odpověď od klucon
Pokročilý uživatel
Ahoj všem účastníkům zítřejšího srazu,

jen chci připomenout... Pokud máte možnost, dovezte si sebou elektrické prodlužovací kabely.

Já se tam zítra dlouho nezdržím a odpojil bych zadní lavici od šťávy.

Díky

18. říj 2019 21:04 #140929
Odpověď od Noro
Začátečník
Ahojte,

na zajtrajší Joomla zraz (19. 10.) mám prichystanú peknú prezentáciu v PPT o Progressive web apps.

Po skončení zrazu pôjdem rovno do Brna. Mám 2 miesta volné.

:-)

Noro

PS:
Robil niekto projekt s rôznymi typmi kvízov ? Niečo ako e-learning alebo vzdelávací kurz ?

Powered by Fórum