Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Google Structured Data - Phoca Cart 4.0.0

02. bře 2023 11:53 #147980
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert

 - google strukture data jsou opravdu jen tahák na peníze - my používáme šablony, kde už je vše součástí v základu - pro mne zbytečná komponenta


 

Je skvělé, že existuje řešení Google Structured Data for PhocaCart.


Souhlasím Eugene.
Plugin Rich Snippets Pro Phocacart byl první existující externí plugin pro PhocaCart, naprogramoval jsem ho za jednu noc před dvěmi roky a to že ho zaměňujete za jinou aplikaci (mimochodem Tassos chtěl za naprogramování 500 Euro) nebo prostě jen nevidíte naše apliklace na minijoomla.org mě velmi mrzí ale dokážu s tím žít   

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

02. bře 2023 17:15 #147984
Odpověď od Cony
Moderátor
Rudo nebreč :D Čím víc proužků tím víc Adidas, čím víc rozšíření tím víc PhocaCart, ať si každý vybere podle Gusta. Google Structured Data krom PhocaCartu řeší i další rozšíření, je to tedy takové AllInOne, ale placené a vyžaduje víc práce s prvotním nastavením, než tvůj plugin s pevným nastavením... Důležité je že možnosti jsou a posouvají PhocaCart dále. Ideální by bylo mít pro toto podporu přímo v jádru Joomly, tak aby každá komponenta jen zavolala příslušnou funkci, ale v Joomle se raději řeší přístupnost, workflow a nepoužitelné (za mně) klávesové zkratky :/

02. bře 2023 21:44 #147989
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert
Nebrečím :)
Moje zkušenost je prostě jiná a pohledem do kódu a co to dělá a jak to pracuje produkty od Tassose nechci (a to jsem je obhajoval a apoužíval 4 roky :)

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

02. bře 2023 21:46 #147990
Odpověď od Eugene
Nováček

Souhlasím Eugene.
Plugin Rich Snippets Pro Phocacart byl první existující externí plugin pro PhocaCart, naprogramoval jsem ho za jednu noc před dvěmi roky a to že ho zaměňujete za jinou aplikaci (mimochodem Tassos chtěl za naprogramování 500 Euro) nebo prostě jen nevidíte naše apliklace na minijoomla.org mě velmi mrzí ale dokážu s tím žít   
 
Nejsem si jistý, jestli jsem tě správně pochopil.
Probíhá diskuse o GSD PhocaCart. GSD je vynikající komponenta, která řeší různé úlohy. Vyvinuli jste jiné řešení, které řeší stejný úkol. je to dobré. A nejedná se o „prodlužovací bitvu“ či diskusi s porovnáním výhod a nevýhod obou řešení. Právě jsem řekl, že GSD je dobré a flexibilní řešení. A nevěděl jsem, že máte jiné řešení, protože toto téma souvisí s jiným rozšířením. :-)
Každopádně uživatelé mají na výběr.

norrnext.com - rozšíření pro Joomla

Dobrý den, čeština není můj rodný jazyk, omlouvám se za chyby

02. bře 2023 21:54 - 02. bře 2023 22:19 #147991
Odpověď od Eugene
Nováček

Nebrečím :)
Moje zkušenost je prostě jiná a pohledem do kódu a co to dělá a jak to pracuje produkty od Tassose nechci (a to jsem je obhajoval a apoužíval 4 roky :)


 
Abych byl upřímný, nezkoumal jsem kód tohoto produktu. Pokud jsou v aktuální verzi nějaké nevýhody, stojí za to o nich mluvit, samozřejmě k závěru.
S GSD se snadno pracuje a šetří čas, když přichází s různými schématy. Ale pokud existuje jiné řešení, které řeší úkol elegantněji - tak je lepší na to přijít. Stojím za optimalizací a mám rád malé, ale účinné pluginy bez velká rozšíření. Ale některé chyby z doby před 4-8 lety mohou být vyřešeny již dávno a nemohou být v tuto chvíli aktuální...

 

norrnext.com - rozšíření pro Joomla

Dobrý den, čeština není můj rodný jazyk, omlouvám se za chyby

Powered by Fórum