Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Joomla 3 na Windows IIS 7

18. čvn 2019 12:51 #140354
Odpověď od Cony
Moderátor

StefaN napsal: 3. Jsem v takové situaci, že řeším i jiný RS, ale upřímně v žádném jiném nemám stejně garanci - přemýšlel jsem o nějakém bez DTB, ale to se potvrdilo také jako bezvýchodné.

Jak jsem psal, na Azure jsem měl pocit (ale příliš jsem to nezkoumal), že rychlostní problém byl spíše v souborovém systému, než v databázi. Ta běžela poměrně svižně. Je tedy otázka zda RS bez databáze pomůže...
Poděkovali: StefaN

18. čvn 2019 12:54 #140355
Odpověď od StefaN
Začátečník
Přesně tak, Cony, to se také potvrdilo. Komplikace je v něčem jiném než v DTB - a i redakční sytém bez DTB se bude potýkaz se stejnými potížemi - nastaveními amožnostmi WIN IIS 7.

18. čvn 2019 19:09 #140360
Odpověď od Bong
Moderátor
Řešení z letité praxe ve firmách: ať vám zřídí virtuál, na kterém si nainstalujete třeba XAMPP. Odpadnou nejen problémy o kterých se tu bavíte, ale i IT si budou chrochtat (odpadne jim spousta starostí, mohou vám jednoduše zřídit vzdálený přístup, nebudete se "prát" s jinými aplikacemi, atd....).

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: StefaN

Powered by Fórum