Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

RokAjaxSearch nevyhledá kontakt podle čísla

24. lis 2022 12:44 #147352
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
  tohle  rozšíření používá standardní vyhledávací pluginy. Je proto široce upravitelné a podpora funguje.

24. lis 2022 20:36 #147353
Odpověď od Cony
Moderátor

  tohle  rozšíření používá standardní vyhledávací pluginy. Je proto široce upravitelné a podpora funguje.
LiveAjaxSearch vypadá skvěle, i jako out-of-box řešení (jen nainstalovat a je hotovo). Bohužel mi chybí podpora Joomla 4 a tím i komponenty Finder (standardní hledání už v Joomla 4 není, i když lze doinstalovat) a při pohledu do novinek na webu to nevypadá na příliš aktivní vývoj :( (za poslední 3 roky jen 2 aktualizace a ještě jiných rozšíření než je live search)

24. lis 2022 21:11 #147355
Odpověď od H13
Admin

LiveAjaxSearch vypadá skvěle, i jako out-of-box řešení (jen nainstalovat a je hotovo). Bohužel mi chybí podpora Joomla 4 a tím i komponenty Finder (standardní hledání už v Joomla 4 není, i když lze doinstalovat) a při pohledu do novinek na webu to nevypadá na příliš aktivní vývoj :( (za poslední 3 roky jen 2 aktualizace a ještě jiných rozšíření než je live search)

Já mám od uživatelů Phoca Cart nahlášený, že přecházeli z tohoto řešení na EB Ajax search, pokud by to někoho zajímalo, viz:
www.extnbakers.com/extensions/eb-ajax-search

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

26. lis 2022 09:27 #147365
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert
Tam ale nevidím podporu pro Kontakty

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

Powered by Fórum