Přihlásit se

Podšablona Cassiopeia

Cena
Zdarma
Child Template Cassiopeia. Přizpůsobte si základní Joomla! 4 šablonu Cassiopeia a vyzkoušejte všechny nové funkce. Vytvořte si podšablonu podle návodu. Cassiopeia dosahuje v testech rychlosti, SEO a přístupnosti skvělých výsledků. Cassiopeia používá nejnovější nástroje jako Bootstrap 5, Font Awesome 5 a CSS-Grid. Cassiopeia je jednoznačně výbornou volbou pro Joomla! 4.
Pokud používáte jednu Joomla šablonu jako základ pro vaše ostatní projekty a chtěli byste některé části navrhnout odlišně, možná vás bude zajímat, jak vytvořit podřízenou šablonu. Se zavedením podšablon v Joomla! 4 od verze 4.1 je možné vytvořit takzvanou podšablonu "Child Template" pod základní šablonou a změnit pouze věci, které chcete přizpůsobit. Hlavní myšlenkou pro přidání funkce podřízených šablon do Joomla bylo provádět aktualizace šablon, aniž by došlo k přepsání jakýchkoli uživatelem upravených souborů. V podstatě to znamená bezpečnější prostředí pro autory šablon, ale také pro koncové uživatele.

Prozkoumejte nové funkce Joomla! 4, stáhněte si vzorové soubory podšablony zdarma a postupujte podle návodu v článcích.
1 díl: https://www.joomlaportal.cz/tipy/729-cassiopeia-je-univerzalni-joomla-4-sablona-pro-ruzne-weby-dil-1
2 díl: https://www.joomlaportal.cz/novinky/730-cassiopeia-child-template-a-pridani-pozic-pro-moduly-dil-2
3 díl: https://www.joomlaportal.cz/novinky/733-child-template-pro-cassiopeia-css-grid-a-navod-dil-3
4 díl: https://www.joomlaportal.cz/novinky/734-joomla-4-template-cassiopeia-nastaveni-modulu-a-blogu-dil-4
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Prosím nejprve se přihlaste.

Štítky

Webdesign

Licence

GPLv2 a vyšší

Typ

Šablona

Ke stažení

Zdarma

Verze Joomla!

Joomla! 4
 
Powered by Phoca Cart

Nové články na webu

 • hosting pro Joomla

  Nejrychlejší hosting pro Joomla v ČR?

  Spousta z Vás řeší, na jakém hostingu provozovat Vaši Joomla. Není úplně vhodné použít nejlevnější řešení. To, co je naprostý základ je rychlost, bezpečnost a kompatibilita hostingu s CMS Joomla.

  Číst dál …

 • Prohlídky Joomla s průvodcem

  S vydáním Joomla 4 mohou uživatelé využívat novou zajímavou funkci s názvem „Prohlídky s průvodcem“. Tato skvělá funkce umožňuje rychlejší a snazší pochopení toho, jak používat CMS Joomla. S tímto nástrojem se redakční systém Joomla stává ještě intuitivnější a uživatelsky přívětivější.

  Číst dál …