Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Čeština Community Builder 2.7.2 pro Joomla 4

16. čvn 2022 11:21 #146535
Právě byl vydán kompletní český překlad komponenty, menu, modulů a pluginů Community Builder 2.7.2 - administrátorské a uživatelské rozhraní. Překlad lze použít na jakoukoli verzi CB 2.0.1 a vyšší pro Joomla 2.5, 3 a 4.
V balíčku je použit jiný způsob instalace. Instalujte jej jako standardní balíček přímo v instalátoru Joomla.
Za zpětnou vazbu budu rád.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Přílohy:
Poděkovali: Cony

16. čvn 2022 11:44 - 16. čvn 2022 11:48 #146536
Odpověď od Linelabcz
Admin
Tak to klobouk dolů, to je jak překládat Phoca Cart a Virtuemart dohromady. Díky.

16. čvn 2022 13:21 - 16. čvn 2022 13:27 #146537
Odpověď od Pavel Krajíček
Začátečník
Prosím Vás v tom Community Builder je už dost dlouho chyba. Já jsem si ji sám kdysi opravil v překladu a nyní jsem na testovací doméně provedl aktualizaci češtiny, co právě vyšla a ta chyba je tam zase. Když k někomu přijdu na profil a nemám dotyčného v přátelích, tak by se dalo předpokládat, že tam bude tlačítko něco jako: Přidat do přátel nebo něco podobného a místo toho tam je Zrušit žádost o propojení a když na to kliknu a požádám, tak se to změní na Žádost o propojení. Tedy je to přesně naopak, je to přehozené. Ale jak říkám to je už dost dlouho. Já si to už dávněji opravil sám a od té doby neprovádím aktualizaci.

16. čvn 2022 23:00 #146541
Odpověď od Bong
Moderátor
Je vydána opravená a doplněná verze. Zkuste jestli chyba zmizela.
CB používá snad nejhorší způsob, jak se dají dělat jazykové soubory. Najít chyby je někdy nadlidský úkol :-)
Nějak to vychytáme za provozu...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

16. čvn 2022 23:25 #146543
Odpověď od Pavel Krajíček
Začátečník
Ano je to opravené, super  . Testoval jsem to a když jsem pak po odkliknutí žádosti vzápětí žádost stornoval, tak mi vyskočila hláška v angličtině: 
Are you sure you want to remove this connection? viz foto:

 
Přílohy:

16. čvn 2022 23:55 #146544
Odpověď od Bong
Moderátor
Ano, to je pár zapomenutých frází. Opraveno. Můžete testovat dál.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum