Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Důležité Formulář

19. pro 2013 16:16 #113345
Odpověď od Petr
Uživatel
Jelmi dobře mi vyhovuje řešení uživatele "prontika".
Ještě mám jeden dotaz:
vytvořil jsem si tento přihlašovací formulář,
<p><strong>Jméno</strong><br /><input style="width: 245px; height: 35px;" name="jmeno" size="34" type="text" /></p>
<p><strong>heslo</strong><br /><input style="width: 245px; height: 35px;" name="heslo" size="34" type="text" /></p>
<p><br /><input type="submit" value="přihlásit se" /></p>

ale nevím co dále, aby se uživatel přihlásil. Potřeboval bych kód, kterým se po klepnutí na tlačítko přihlásí. Pole heslo je záměrně jako odkrytý text.
Velmi děkuji
Petr

19. pro 2013 16:21 #113346
Odpověď od Houbák
Zkušený uživatel
Asi byste si měl nedříve vlastně uvědomit, co chcete. Nejdříve píšete, že nechcete používat heslo, ale že chcete sbírat emailové adresy. Ale ve vašem formuláři máte input pro heslo a chybí input pro email.
A jaké řešení od prontika vám vyhovuje?

19. pro 2013 16:32 - 19. pro 2013 16:32 #113347
Odpověď od Petr
Uživatel
Píši to do jednoho vlákna, ale jsou to dvě různé věci. V druhém případě chci povolit vstup na některé stránky pod kódem. a chci to maskovat za již registrovaného uživatele, jméno např. 123 a jeho heslo, např: 456. Po přihlášení se zobrazí vhodná stránka. Možná existuje lepší řešení, jek se dostat na stránky pod heslem, ale já ho neznám. Tento způsob zabezpečení se mi zdá dobrý, vzhledem k tomu, že nejde obejít. Pokud lze zabezpečit přístup na stránku jinak, budu samozřejmě rád za radu.

prontik mi poradil použít acymailing

P.U.

19. pro 2013 16:50 #113349
Odpověď od Petr
Uživatel
Teď jsem si uvědomil, že to lze řešit pouze tímto způsobem, těch hesel musí být více.
P.U.

19. pro 2013 17:00 #113351
Odpověď od Bong
Moderátor
Sice nevím k čemu je to dobré, když více lidí používá stejné heslo, ale budiž:

Nic nemaskujte a účty s uživatelskými jmény a hesly si vytvořte. Na takovouhle záležitost přeci nepotřebujete nic specálního.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Petr

19. pro 2013 17:16 #113352
Odpověď od Petr
Uživatel
Máte pravdu,
zbytečně v tom hledám složitosti
Díky

Powered by Fórum