Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Důležité Formulář

18. pro 2013 20:09 #113302
Formulář od Petr
Uživatel
Dobrý den,
mohl by mi někdo poradit s jednoduchým vstupním registračním formuláře na úvodní stránce.
Uživatel zadá své jméno a email a po odklepnutí na tlačítko Registrovat jej to přesměruje na jinou stránku. Touto registrací musí v Joomle vzniknout uživatel, který je registrován. Zkusil jsem fakt hodně modulů, komponent a pluginů, ale nic jen tuto funkci neumí. I RS Form mi nešel, protože chce zadávat heslo. Všude musí být hesla atd.
myslím registrační dialog, jako je třeba na této stránce. 5minutovka.cz/
Velmi děkuji
Petr Uchytil

18. pro 2013 20:17 #113306
Odpověď od prontik
Zkušený uživatel
No kdyz chcete registraci, tak to chce heslo, to je jasne. Bez hesla vam joomla nikoho neregne. takzee to musi byt delane jinak nez pres registracni form v jakekoli podobe

Ja bych to spis videl na treba prihlaseni k odberu novinek (newsletter), kdy po prihlaseni k odberu vas to presmeruje na vami pozadovanou stranku. Takovy acymailing by to asi zvladnul.

Joomla je jako puzzle. Stačí vědět jak ty dílky k sobě poskládat.

18. pro 2013 20:32 #113315
Odpověď od Petr
Uživatel
Moc vám děkuji,
přesně toto jsem potřeboval.
P.U.

18. pro 2013 20:49 #113318
Odpověď od Houbák
Zkušený uživatel
Čistě teoreticky si myslím, že jde udělat (bez zásahu do kódu Joomly) registrace do Joomly bez zadávání hesla, resp. bez zadávání hesla uživatelem. Heslo může být v registračním formuláři předvyplněno (a ve formuláři skryto) a nebo se třeba může automaticky generovat ze jména a emailu.
Ale na rovinu ... nevím, k čemu by to bylo dobré :-).

19. pro 2013 10:28 #113332
Odpověď od Petr
Uživatel
právě ke sběru E-mailových adres s tím že po zadání jména a emailu se otevře stránka s podrobnější nabídkou služby

19. pro 2013 10:56 #113334
Odpověď od Cony
Moderátor
Nedávno to tu někdo řešil, zkuste pohledat fórum. V zásadě můžete použít nějakou formulářovou komponentu, nebo komponentu na kontakty, kde jako děkovací stránku zobrazíte to co potřebujete...

Powered by Fórum