Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Jak na migraci z Joomla 2.5.x na Joomla 3.1.x

07. kvě 2014 20:00 #116003
Odpověď od prontik
Zkušený uživatel

radek178 napsal: ....Navic je J3 znatelne pomalejsi, nez 2.5. Ja jsem z J3 zklamanej jako blazen.

Souhlas....jsem si poprve hral s J3 a musim rict, ze rychlost je neco otresneho :sick:

Joomla je jako puzzle. Stačí vědět jak ty dílky k sobě poskládat.

08. kvě 2014 09:29 #116011
Odpověď od radek
Zkušený uživatel

fire150 napsal: No ono to fakt ide "jedným kliknutím" sám som to urobil .Len si treba dať pozor na kompatibilitu rozšírení vrátane pluginov a požiadavky na server kde to beží. Ad. radek178 mne sa J3 pozdáva a rozdiel v rýchlosti je zanedbatelný - možno záleží čím je rozširovaná, čo som skúšal komplet phoca rozšírenia a napr. K2 ide v pohode.( je pravda že okrem jedného ostrého som to robil všetko na locale kde operatívne dokážem riešiť vzniknuté problémy )


Ja jsem vsechny upgrady delal primo na ostrym webu. Udelal jsem si jen pro jistotu zalohy. Muj poznatek je, ze J3 je od oka cca o 50% pomalejsi, nez jsem mel weby s J2.5. Misto cca 2s se ted stranky nacitaji za 3s a vic. To je bohuzel meritelna vec. Nemam ani Phocu, ani K2. Skoro vse co pouzivam je od Rockettheme. Rozsireni mam stejny, co byly na J2.5, takze to zpomaleni je na 100% zpusobeno Joomlou 3. Ted mam jeste Gavicka. S tou pomalosti se smirit musim, ale strasne me vadi to, ze vsechny weby maji po upgradu ty problemy s cache nebo co to je. Jak jsem to popisoval.

Powered by Fórum