Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Doporučení eshopu

18. čvc 2019 22:09 - 18. čvc 2019 22:27 #140489
Odpověď od Rostislav
Začátečník
nemůžeš mi poradit ještě ohledně toho nezobrazení odkazu ke stažení v emailu klientovi? Prostě je tam tučně text "Odkaz ke stažení" - ale odkaz nikde :(


samozřejmě mám v těle emailu vložen řetězec {downloadlink}
R.

18. čvc 2019 22:26 #140490
Odpověď od klucon
Pokročilý uživatel

Rostislav napsal: úplně super - v životě by mi nenapadlo, že na serveru Phoca nebude aktuální verze - díky moc !!!


Phoca neposkytuje cestinu, od bonga je oficialni a pravidelne aktualizovana.

Co se tyce emailu, bohuzel ti neporadim, nepracuji v tom.. obcas se podivam na funkce. Leda pockat na vyjadreni primo od autora.
Poděkovali: Rostislav

18. čvc 2019 22:34 #140491
Odpověď od klucon
Pokročilý uživatel
Jeste se zeptam, problem pretrvava i po instalaci nove cestiny? Zkousel jste to i v anglickem jazyce? Znam pripady, kdy se promenna konstanta rozhodila i spatnym jazykovym balickem. Pak stacilo na to upozornit prekladatele a vetsinou ten den jeste vysla oprava. Jinak Vam bohuzel nedokazu poradit.

18. čvc 2019 23:29 #140492
Odpověď od Rostislav
Začátečník
bohužel, nefunguje ani po přepnutí na AJ :(

19. čvc 2019 07:00 #140493
Odpověď od Bong
Moderátor

klucon napsal:

Rostislav napsal: úplně super - v životě by mi nenapadlo, že na serveru Phoca nebude aktuální verze - díky moc !!!


Phoca neposkytuje cestinu, od bonga je oficialni a pravidelne aktualizovana.


S těmi češtinami je to trochu komplikovanější. Rozšíření Phoca je obrovské množství a překladů do různých jazyků jakbysmet. Nakonec by autor Phoca rozšíření nedělal nic jiného, než vyměňoval překlady za aktuální. :-D
Proto překlady do češtiny a částečně i slovenštiny obsahují již všechny potřebné související překlady v jednom balíčku a i funkci automatické aktualizace.

Takže není problém nainstalovat češtinu nebo slovenštinu přímo ze stránek Phoca. Uživatel je upozorněn na novou verzi a může jí automaticky hned nainstalovat.

Nabídka aktualizace se ale nemusí objevit hned (záleží na nastavení Joomly).

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

19. čvc 2019 07:06 - 19. čvc 2019 07:14 #140494
Odpověď od Bong
Moderátor

Rostislav napsal: bohužel, nefunguje ani po přepnutí na AJ :(

Ten problém nebude v jazykovém překladu, tam bude potřeba jen upravit rozšířenou kontextovou nápovědu o nové řetězce.

Vkládání řetězců do zpráv si nastudujte v dokumentaci Phoca Cart www.phoca.cz/documents/116-phoca-cart-co...-customer-or-vendors

A problémy s vkládáním a emaily se různě řešily třeba zde: www.joomlaportal.cz/hledat-ve-foru?query...hildforums=1&start=0 třeba tam řešení bude.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum