Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Doporučení eshopu

16. čvc 2019 14:43 #140453
Doporučení eshopu od Rostislav
Začátečník
Dobrý den, ahoj, Mám na Vás prosbu. Plánuji udělat jednoduchou fotobanku, kde si zákazník vybere fotku, zvolí požadované rozlišení, počet kusů - jemu se podle toho zobrazí cena, pokyny k platbě ... prostě klasika - Ale můj dotaz zní, jestli mi doporučíte konkrétní komponentu, která by po připsání platby na účet uměla vygenerovat odkazy ke stažení daných fotek v daném rozlišení, abych to pak už nemusel nahrávat třeba na úschovnu a podobně. Natrefil jste už někdo na podobná řešení?
Nechci se zaplést s dopravou, DPH ... neplánuji být plátce ..... Virtuemart mi přijde moc složité ...
Všem děkuju za podněty a odpovědi.

Rosťa

16. čvc 2019 18:02 #140454
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert
Dobrý den,

nenatrefil.

Ale jako custom určitě a pak je jedno co to bude jestli virtuemart nebo phoca nebo j2store nebo něco jiného (např. nějaký membership :)

Dokážu si představit i online formulářové řešení Calculoid s platební bránou nebo nějaké řešení s RSForm s platební bránou.
Stejně ale půjde podle mne o custom řešení na které si najmete programátora :)

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla
Poděkovali: Rostislav

16. čvc 2019 20:52 #140455
Odpověď od Rostislav
Začátečník
Děkuju za reakci. Už laboruji s PhocaCart - něco se rýsuje, jen ta platba pře GoPay je ....mno .... muselo by se to vyplatit :D

R.

17. čvc 2019 01:29 #140457
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert

jen ta platba pře GoPay je ....mno .... muselo by se to vyplatit


No tak to je jasné, šak jak se nám to nevyplatí, taky přestaneme programovat ty rozšíření :whistle:
A bude klid, nebude třeba nad tím tak přemýšlet....

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

17. čvc 2019 09:29 #140458
Odpověď od Rostislav
Začátečník
To je taky pravda ... každý musíme z něčeho žít :)

17. čvc 2019 10:48 #140459
Odpověď od Rostislav
Začátečník
resp. jinak - ona ta částka prostě musí být zakalkulovaná do ceny nabízeného produktu, jinak by to nemělo ani smysl začít něco prodávat, je to prostě náklad.
Měl bych ještě jeden dotaz - když uzavřu objednávku stavem Dokončeno a pošlu email klientovi, přes to, že pole emailu obsahuje proměnnou {downloadlink} - v emailu nejsou odkazy ke stažení uvedené.

Když jsem zadal všechny dostupné proměnné, např odkaz na objednávku se zákazníkovi doručil ..... Nevíte, kde je zakopaný pes?

Díky

v příloze posílám náhled do příchozího emailu a do nastavení stavu objednávky "Dokončeno"
Přílohy:

Powered by Fórum