Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Spustili jsme novou podobu webu Joomlaportal.cz.

30. lis 2018 12:06 - 30. lis 2018 12:07 #138210
Odpověď od Cufe
Admin

Linelabcz napsal: Jak by řekl Sváťa, "Pozor na recyklaci článků". Už se mi to také stalo.

Námět: Mohl by se někde udělat výstup/stránka se seznamem článků? Ne Blog, ale v tabulce kvůli přehlednosti, ...aby nedocházelo k duplikování tématické náplně článků?

Joomla úřední deska | IVT služby - IT služby, webové stránky v Joomla!, online marketing | Joomla je best! Zveřejni svůj problém, pokud ho vyřešíš sám, jsi best!

30. lis 2018 12:12 #138211
Odpověď od Bart
Moderátor

Cufe napsal:

Linelabcz napsal: Jak by řekl Sváťa, "Pozor na recyklaci článků". Už se mi to také stalo.

Námět: Mohl by se někde udělat výstup/stránka se seznamem článků? Ne Blog, ale v tabulce kvůli přehlednosti, ...aby nedocházelo k duplikování tématické náplně článků?

To je super nápad! Prosím o toto taky. A jako možnost navíc bych bral i zobrazení i ve vlastním účtu - pro sebe.

30. lis 2018 13:04 #138213
Odpověď od Cony
Moderátor
Otázkou také je, zda staré články neoddělit někam do archivu. Např. v Tipech jsou články 2018, pak nic, a pak až 2011 a starší. Většina z nich už stejně nebude příliš aktuální ("Jaký dopad bude mit Joomla! 1.6 na vaše stránky?" apod :))

30. lis 2018 15:05 #138215
Odpověď od Cufe
Admin
Posílám zde návrh toho, co by mi vyhovovalo:

ÚVOD: Doplnění infa k článkům = datum a autor (v modrém poli jsem to měl ještě přetočené, ale datum bych dal jako první)
Další články opět pod titulek datum + autor. Jednotlivé řádky opticky oddělit border, zvolil jsem šedý tečkovaný, je mi to jedno, ale oddělit.


Stránka s články v kategorii (např. Novinky): Vložil jsem datum, autora a počet zhlédnutí do obrázku ke spodnímu okraji, polotransparentní bílé pozadí (0.9). Oddělení řádku opět spodní border. Obrázek je menší/uřší jak šířka položky.


Prvek Mohlo by vás zajímat: Celé bych dal do šedého pole, ne jen jednotlivé položky, ať je to opticky oddělené od ostatních článků, které jsou řazeny dle data (prvek je z random item), opět jsem oddělil borderem.

Komentáře u článků: Raději bych bral, pokud by komentáře byly součástí fóra, v mobilu to je třeba absolutně nepřehledné, pokud je více komentářů a začne stránkování....je to samé rolování. Přimlouvám se vrátit komentáře zpět do fora jako automatickou diskuzi k článku.

Modul vpravém sloupci (view PC) Nejnovější příspěvky ve fóru: Nejprve bych přivítal datum s časem, poté autora příspěvku, "Od:" je zbytečné. Možná Titulek vlákna jako první, až poté (datum s časem + autor), avatar možná vpravo. Zde jedu spíš po surových datem = titulek příspěvku, kdy vloženo, kým, avatar jako doplněk pro optické doplnění (mozkem automatizované podprahové spojení příspěvku s autorem).

Jedná se jen o můj subjektivní názor, slíbil jsem Frantovi, že pošlu echo, zajímá mě ale samozřejmě i názor ostatních.

Joomla úřední deska | IVT služby - IT služby, webové stránky v Joomla!, online marketing | Joomla je best! Zveřejni svůj problém, pokud ho vyřešíš sám, jsi best!
Přílohy:

30. lis 2018 15:13 #138216
Odpověď od Cufe
Admin
Doplním obrázky, protože předchozí příspěvek to seřízl, snad bude toto již 1 ku 1

Joomla úřední deska | IVT služby - IT služby, webové stránky v Joomla!, online marketing | Joomla je best! Zveřejni svůj problém, pokud ho vyřešíš sám, jsi best!
Přílohy:

Powered by Fórum