Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Spustili jsme novou podobu webu Joomlaportal.cz.

22. lis 2018 20:41 #138012
Odpověď od Teo
Návštěvník
No ohledně data narození bych jej teda taky zrušil. Tady je to asi k ničemu.
Ohledně mailu - teď jsem to otevřel znovu (mám poslední verzi Thunderbirdu) a už je vše v pohodě. Nechápu.. Asi něco mezi nebem a zemí ;-) Sorry za zbytečný poplach.

22. lis 2018 21:30 #138015
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
Jen aby to nezapadlo v historii

Ernst napsal: Všichni registrovaní se dostanou na všechny rozpracované články i na články čekající na schválení.

Není to tak trochu problém?

22. lis 2018 21:40 #138017
Odpověď od Linelabcz
Admin
Sekce mají nastaveno no-index a jsou pouze pro registrované. Uživatel má možnost si vlastní článek upravit. Musíte modifikovat url adresu abyste docílil toho co popisujete. Navíc pro vás platí www.joomlaportal.cz/podminky-uziti

22. lis 2018 21:52 #138018
Odpověď od Linelabcz
Admin
Nicméně přístup bude zablokován proti zvědavcům ;)

22. lis 2018 23:24 #138020
Odpověď od Ernst
Joomla Expert

Linelabcz napsal: Sekce mají nastaveno no-index a jsou pouze pro registrované. Uživatel má možnost si vlastní článek upravit. Musíte modifikovat url adresu abyste docílil toho co popisujete. Navíc pro vás platí www.joomlaportal.cz/podminky-uziti


Nemusím, stačí si tam kliknout z drobečkové navigace. Mám rozpracovaný článek a z něj kliknu na drobečkovku a vidím všechny rozpracované. Mě to nevadí, nevím jak ostatním

23. lis 2018 14:30 #138031
Odpověď od coleoptera
Návštěvník
Chtěl bych začít vkládat články s videonávody pro úplné začátečníky - koncové klienty.
Ne pro tvůrce stránek.

Mělo by to sloužit lidičkám, kteří si nechali vyrobit stránky a chtěli by si změnit třeba text na některé stránce, vložit obrázek, ... prostě drobnosti.

Připravené mám "Poprvné v administraci úprav stránek" a "Úprava fotek pro vkládání na stránky".

Poprosil bych o nové tlačítko pro vkládání článků na hmenu liště, protože do "jak začít" se návody pro úplné laiky nehodí. Nehodí se tam proto, co už tam je.

Možná by to vyřešilo submenu "Pro úplné začátečníky" a "Tvořím web".

Powered by Fórum