Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Problém s Rockettheme

21. kvě 2012 21:24 #93825
Odpověď od Bart
Moderátor
Teď si my nasadil brouka do hlavy.

Chtěl jsem u Tebe koupit RocketTheme Voxel - vypadá velmi velmi hezky. Nabízíš ji? Tentokráte jsem u Tebe nepostřehl tuto šablonu.

21. kvě 2012 21:30 #93827
Odpověď od Karri
Návštěvník
Mám ji v nabídce - ve formuláři pro objednávku ji najdeš, jen jsem byl línej napsat článek, ale upřímně, u Rocket platí, co jsem psal výše a mezi námi, Voxel žádná hvězda není. Když RocketTheme, tak Clarion nebo počkej, co přinese červen :) Osobně se mi momentálně nejvíc líbí YOOtheme Subway ;)

21. kvě 2012 21:41 #93828
Odpověď od Bart
Moderátor
JJ, YT Subway je rozhodně klasa, už jsem na ní koukal. Design a lá Microsoft.

RT Voxel jsem chtěl pro kamaráda - jak už zde popisoval radek178, RT jsou hodně klikací, což by se mi pro něj velmi hodilo.

Vždy čekám na začátek měsíce na to, s čím zase vývojáři šablon přijdou :). Je to můj zvyk už dlouhá léta.

Když už jsi zmínil šablonu YooTheme Master, tak si ji o prázdninách zkusím pro sebe vytunit.
Ještě nedávno jsem ale uvažoval o tom, že bych zkusil spíše šablonu na T3 frameworku.

22. kvě 2012 00:04 - 22. kvě 2012 00:05 #93832
Odpověď od radek
Zkušený uživatel
Pokud budes vybirat pro nekoho kdo neumi kodovat RT, tak vybirej z sablon co maji COLOR CHOOSER. Je to perfektni vec. Abych na ne porad teda jen neplival.

Powered by Fórum