Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Chci rychlou a kvalitni responsivni sablonu

26. čvn 2013 12:39 #108909
Odpověď od Cony
Moderátor

lukashajek napsal: framework mi usetri cas

Osobně jsem se párkrát dostal k úpravám šablon založených na nějakém Frameworku, a nakonec jsem zjistil, že čas mi to příliš neušetřilo, protože jakmile chcete změnit něco, co není naklikatelné, zjistíte že ty kódy jsou strašně překomplikované...

26. čvn 2013 12:43 #108910
Odpověď od Karri
Návštěvník

Cony napsal:

lukashajek napsal: framework mi usetri cas

Osobně jsem se párkrát dostal k úpravám šablon založených na nějakém Frameworku, a nakonec jsem zjistil, že čas mi to příliš neušetřilo, protože jakmile chcete změnit něco, co není naklikatelné, zjistíte že ty kódy jsou strašně překomplikované...


A bude hůř, od té doby, co většina developerů přešla na ten zku...píííp Bootstrap (, to je hroznej mor, už i YT ho mají v novém WARP7) a všechno generují přes LESS, je jakákoliv úprava, kterou nelze naklikat, hotové martyrium.
Pokud tedy potřebujete něco hodně rychlého a jednoduchého, je skutečně nejlepší si to sám napsat.

26. čvn 2013 12:45 #108911
Odpověď od ghost
Zkušený uživatel
zase nemuzete vse hazet do jednoho pytle - afterburner je jedna z nejrychlejsich sablon (protoze neni designova, ale jen html a css a minimum obrazku, ktere jsou navic ve spritu a podobne)

jak vam mame doporucit sablonu, kdyz nezname zamereni webu, logo, co se vam libi, ...
sablonu si iproste vyberte sam napriklad na bestofjoomla a responzivnbost si vyzkousejte a nemusi vam tu nikdo nic doporucovat, ne?

Joomla! pro každého

26. čvn 2013 12:46 - 26. čvn 2013 12:46 #108912
Odpověď od ghost
Zkušený uživatel
co mate proti bootstrapu?
me to prijde pohodlne reseni - samozrejme clovek neco musi umet, ale to u kazdeho frameworku s i bez bootstrapu

Joomla! pro každého

26. čvn 2013 12:53 #108913
Odpověď od Karri
Návštěvník
Na Bootstrapu mi vadí pouze to, že příliš unifikuje vzhled webů - ve svém jádře jsou všechny náhle velmi podobné :-)

26. čvn 2013 13:45 #108914
Odpověď od lukas hajek
Pokročilý uživatel

jak vam mame doporucit sablonu, kdyz nezname zamereni webu, logo, co se vam libi, ...
sablonu si iproste vyberte sam napriklad na bestofjoomla a responzivnbost si vyzkousejte a nemusi vam tu nikdo nic doporucovat, ne?


Ja nechtel doporucit konktretni sablonu, ale vyvojare, ktere ma nekdo ozkousene. Doufal jsem ze se nekdo pochlubi objevem mimo velkou trojku. Jinak souhlas s Fenrisem ohledne jednotneho vzhledu, je to cim dal vic bezpohlavni.

Powered by Fórum