Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Chci rychlou a kvalitni responsivni sablonu

12. zář 2013 12:40 #110961
Odpověď od Lukáš Čermák
Začátečník
Budu vám věřit, asi jsem špatný v hledání. Ale je pravda, že jsem ted objevil, že joomla 3 má základní šablony responsivní. :-) děkuju

12. zář 2013 12:48 #110962
Odpověď od Bong
Moderátor
V tomto vlákně se o profláklých výrobcích šablon píše (RocketTheme, Linelab,...), projděte si to. Další odkazy na free šablony jsou třeba v článku www.joomlaportal.cz/index.php/forum/27-o...-rozcestnik-joomlare

Také není k zahození podívat se na šablony k rozšíření, které chcete pimárně na stránkách používat.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

03. říj 2013 13:08 - 03. říj 2013 13:09 #111541
Odpověď od Br
Návštěvník
zkuste OrdaSoft blank template, myslím, že to je to, co hledáte
ordasoft.com/ordasoft-joomla-blank-template.html
B) je to zdarma

31. led 2014 19:48 #114222
Odpověď od lukas hajek
Pokročilý uživatel
Dobry den, tak se chci podelit o zkusenosti, jak to dopadlo. Koupil jsem sablonu na themeforest od vyvojare hogash, toho jsem vybral kvuli kvalitnim referencim a support foru pro reseni problemu. Nejsem uplne nadseny, tak jak ukazuje hodnoceni na TF. V IE 8 nektere veci (i rozsireni 3 stran) nefunguji, na dotaz na foru zadna odpoved.

V samotne sablone mi vadi ze rozsiruje jadro joomly 2.5 o funkce, ktere znemozni funkcnost obycejne joomly. Napr. pouzivaji v typu menu polozky Portfolio layout, coz je "vylepseny" category blog, ale klasicky category blog pak nefunguje tak jak ma.

Layout clanku do sloupcu je resen pomoci tagu, ktere pak klienta matou a snadno se omylem smazou, takze se layout rozhodi. Idealne by bylo doinstalovat CCK a tagy schovat do sablon.

Sablonu bych doporucil uzivatelum, kteri si chteji jen zmenit logo a vlastni obrazek a hodit to online a budou si sami spravovat obsah. Ostatnim bych doporucil se poohlednout jinde.

29. kvě 2016 14:29 #127095
Odpověď od Jiří Drozen
Začátečník
Dobrý den,

chci se zeptat, zda se někdo ponořil více do Frameworku Helix3? Zatím co jsem koukal je rychlý, má všechny moderní vychtávky (k 2016), ale nedokáži ho srovnat např.s dříve zmíněným Warpem, apod..

Dále k OrdaSoft blank template - zdá se, že je to přesně to, co člověk potřebuje (pomocí less nastyluje pozadí, fonty, barvy) a ostatní se doladí v Module Manageru.. Ostatní přeco Joomla zvládá sama..
Není právě toto uživatelsky a správcovsky nejpříjemnější varianta?
Nebo když děláte pro někoho web, používáte frameworky raději? Prosím proč??

Děkuji, s pozdravem, JD.

29. kvě 2016 14:33 #127096
Odpověď od Jiří Drozen
Začátečník
ještě doplním.. totiž právě to na tom mám rád, že nejsem svázaný - osobně si navrhnu layout sám, připravím v index.php pozice, posléze v ADM nastavuji pozice pro prvky a je hotovo ..zabere to asi tak stejný čas, jako hledání právě té vhodné šablony + její úpravy;) ..

Stále zde vlastně nevidím tu sílu, co vám a uživateli poskytuje framework navíc..krom Helix3 / tam už je to pak jen taková skládačka:), ale zase..vše pak je výsledně stejné, roztrkané, neosobní, člověk se uroluje než se někam dostane, atd..
Nebo se jedná jen o úsporu času?

Děkuji za vysvětlení.

Powered by Fórum