Přihlásit se
Inzerce

Jaké funkce může Váš e-shop nebo web mít? Takové, jaké budete chtít.
Profesionální webové stránky a internetové obchody postavené na CMS Joomla!

Logo Linelab

Phoca Cart je založen na Joomla! frameworku. Design e-shopu včetně administrace využívá moderní a responzivní Bootstrap knihovnu. Phoca Cart je stabilní, poměrně nové řešení elektronického obchodu, které celosvětově nabírá na popularitě. Díky široké škále vestavěných funkcí a možností přizpůsobení je Phoca Cart skvělou volbou pro vaše online podnikání.

Responzivní design e-shopu

Phoca Cart je plně responzivní. Všechny části obchodu, včetně administrace se automaticky přizpůsobí tak, aby se eshop správně zobrazil na monitorech stolních počítačů, tabletech a mobilních telefonech.

Phoca Cart administrace

Wishlist - Seznam přání

Wishlist je místem, kam si zákazníci ukládají vybrané produkty během procházení e-shopu, například pro pozdější nákup.

Věrnostní body

Zákazníci získají za nákup zboží v e-shopu věrnostní body. Tyto bonusové body pak mohou uplatnit formou slevy při nákupu dalších produktů. Motivujete tím vaše zákazníky, aby příště nakupovali opět u vás.

Dynamická sazba daně

Phoca Cart umožňuje nastavit dynamickou daňovou sazbu. Dynamická sazba daně znamená, že se daň bude dynamicky měnit podle země zákazníka. Tato funkce e-shopu je velmi důležitá pro prodej zboží v rámci EU.

Otevírací doba

Nastavení otevírací doby je užitečné například pro restaurace, rozvozy jídla a podobně. Snadno si definujete, v jakém času si mohou zákazníci objednat. V možnostech lze nastavit, zda bude možné dokončit nákup v e-shopu i mimo provozní dobu prodejny.

Prodejní místo - POS

Pokud prodáváte zboží v e-shopu a zároveň v kamenné prodejně, můžete Phoca Cart použít v obou případech. Stačí využít funkce POS.

XML Feedy

Phoca Cart obsahuje funkci XML Feed. Pro své produkty můžete definovat neomezené množství XML zdrojů. Přednastavené jsou XML feedy pro Heureka.cz, Zboží.cz a Google nákupy.

Kupóny, zákaznické skupiny...

Kromě výše vyjmenovaných vlastností obsahuje Phoca Cart možnost vytváření slevových kupónů a promo kódů. Systém dokáže pracovat s různými variantami slevových kupónů pro různé skupiny zákazníků. Phoca cart nabízí pokročilou správu faktur a objednávek. Zákazník může také sledovat historii svých nákupů.

E-shop nabízí zákazníkům možnost hodnocení zboží, vícejazyčné rozhraní, podporu různých měn i různých daňových sazeb. Užitečná je také rozšířená správa skladových zásob, nebo možnost vytvářet různé parametry a specifikace produktů. Parametry lze využít při parametrickém vyhledávání, při filtrování nebo při porovnávání produktů mezi sebou.

Další z funkcí e-shopu je možnost přiřadit slevy jak pro samotné položky zboží, tak pro celý nákup. S pomocí Phoca Cart můžete prodávat nejenom fyzické produkty, ale také ty digitální, jako například soubory ke stažení. Všechny výše popsané funkce a mnoho dalších obsahuje e-shop už v základu.

Phoca Cart je komplexní Open Source řešení pro internetový obchod, ale může fungovat také v režimu katalogu. V kombinaci s CMS Joomla! e-shop splňuje požadavky GDPR. Zapoměli jsme na nějakou důležitou funkci Phoca Cart? Napište do komentářů.

Původní článek vyšel zde: www.linelab.cz/e-shop-phoca-cart.html

Phoca Cart