Přihlásit se

Je 11.11.2011 11 hodin 11 minut - magické datum a čas pro mnohé a doufám, že i pro českou Joomla! komunitu. Stručně řečeno - Je to tu - Představujeme Vám novou verzi našeho webu věnovaného oblíbenému CMS Joomla!

Nejprve trocha historie a dat

Možná nějaký pamětník vzpomene - náš web se původně věnoval CMS Mambo a vznikl 13.10.2004 v 18 hodin večer. Vytvoření webu včetně naplnění základními články trvalo asi 2 hodiny a už jsme jeli.

Postupem času jsme se přejmenovali na Joomlaportál a věnujeme se CMS Joomla. Za dobu od vzniku potálu se u nás zaregistrovalo 23.761 uživatelů a 16.597 jich bylo, nebo je aktivních. Vyšlo zde přes 470 článků.

Nejoblíbenější částí webu je pak diskuzní fórum, kde je za 7 let existence našeho webu 76.172 příspěvků ve 14.707 tématech ....

Tolik několik stručných dat.

Co nás čeká?

Vždy jsme novou verzi portálu připravili a odladili a teprve pak ji představili veřejnosti. Ode dneška měníme koncept stránek a to v mnoha ohledech. Vylepšení a změny budou postupné, i když budou mnohdy zásadního charakteru. Tu největší Vám představujeme dnes - přešli jsme na Joomla 1.7.2

Je jasné, že ne vše funguje tak jak má a jistě Vám některé věci chybí. Budeme je přidávat postupně, tak jak naše síly a čas dovolí. V tuto chvíli například nefungují komentáře, protože se je snažíme zachovat z přečdešlého webu. Plán je, že je spustíme během víkendu.

Dále přetvoříme od základu Diskuzní fórum a sekci Ke stažení. Prostě máme se na co těšit.

Poděkování

I když oni samotní budou remcat, že nic takového nechtějí. Myslím, že se sluší poděkovat HonzoviKr za provedení celé migrace portálu a pak Jindrovi Hejníkovi, který vytvořil nové logo portálu a pomáhal s grafickými úpravami použité šablony. Takže pánové díky:-)

Připomínky

Určitě máte ke změnám připomínky a návrhy a možná i kritické slovo. Pokud nám je i chcete sdělit, tak pište prosím do Fóra

Za tým Joomlaportal.cz
HonzaG