Přihlásit se

Ačkoliv nepřispívám na joomlaportal.cz tak dlouhou dobu jako ostatní, tak i mě vyzval Honza ať o sobě něco napíšu.

Jmenuji se Karel Neugebauer, je mi 32 let, jsem ženatý a mám (zatím) jednoho syna. K počítačům jsem se dostal podobně jako Vít, a protože ta cesta byla v podstatě kopií (i s jednojehličkovou tiskárnou BT-100) tak to tu nebudu ani rozepisovat. V současné době vlastním firmu itx.cz, která se zabývá komplexníma službama v IT oboru a dá-li vševědoucí tak u toho zůstanu až do důchodu.

K Joomla/Mambo jsem se dostal tak, že jsem jednoho dne chtěl předělat nekomerční web snowwave.org na nějaký slušný CMS, a po vyzkoušení asi 7mi různých, jsem zakotvil u Joomla, protože mi nejvíce vyhovuje logikou a funkčností. U práce s Joomla jsem pak samosebou narazil na tento web kde jsem začal přispívat svýma poznatkama (krom toho, že si semotamo nějaký ten poznatek občas odnesu).

Ve volných chvílích se věnuju rodině, sportům, psům a jak už bývá u IT magorů zvykem i svému PC. V každém případě píšu poměrně nerad, a někdy věci podávám dost stroze a tvrdě. Nemyslím to s Váma ovšem špatně, vždy se snažím aby to bylo pro dobro věci. V každém případě mi nevadí, když se mě lidi snaží kontaktovat přímo s žádostí o pomoc. Mám-li čas a chuť, rád pomůžu. Pokud nemám, respektujte to a zkuste jiné alternativy.

Tak, a myslím že vzhledem k mé neochotě psát, jsem toho o sobě napsal až přespříliš. Kdo bude mít zájem, určitě o mě najde mnoho zajímavých informací na netu (možná se i já sám budu divit).

UPDATE: Pokud Vás zajímá, jaký SW používám pro svou práci, tak mrkněte na tento článek