Přihlásit se
Zdravím všechny spřízněné duše...
Byl jsem požádán Honzou, abych o sobě taky něco málo  napsal, a tak to tímto činím...
Jmenuji se Josef Nuhlíček, a pokud to jen trochu jde , vystupuji pod přezdívkou Minstrel. Narodil jsem se v roce 1972 v Kutné Hoře (kde stále bydlím), takže zatím držím věkový rekord. Uvidíme, jak mi to dlouho vydrží...  :-)
V roce 1990 jsem ukončil Střední průmyslovou školu Elektrotechnickou, načež jsem ještě následně jeden rok zkusil ČVUT v Praze. To ale bohužel nevyšlo... Po ukončení civilní služby jsem v roce 1994 nastoupil do České spořitelny jako administrátor sítě, kde jsem po roce 1999 pracoval jako interní auditor se zaměřením na výpočetní techniku. Od roku 2002 pracuji v Kutné Hoře ve velkoobchodu výpočetní technikou jako obchodník a správce firemního webu, a vedle toho podnikám v oblasti výpočetní techniky a tvorby webů.
Jinak, co se týče zájmů, na prvním místě musím zmínit svou rodinu (dvě děti a manželka :-) . Dále občas chodím vypomáhat do místní Dobré čajovny a miluji běh na dlouhé tratě. Poslouchám hlavně finské rockové kapely (Nightwish, Stratovarius, Sonata Arctica) a především skupinu Jethro Tull (odtud i má přezdívka Minstrel). Na víc mi už bohužel nezbývá čas...
Můj první počítač jsem dostal někdy kolem roku 1984 a byl jím Texas Instrument TI 99/4A (jestli vám to někomu něco říká). Na něm jsem začal programovat své první (a bohužel na dlouhou dobu i poslední) hry. Následovalo ATARI 520ST (cca 1987) a posléze Amiga 1200 (cca 1992) – ta byla hlavně na hraní. K prvnímu PC jsem se dostal někdy kolem roku 1995 (486 DX100) a tak to šlo dál až do současnosti.... Vážnější práci na počítačích jsem se začal věnovat někdy kolem roku 1999, kdy jsem začal nejdříve amatérsky a posléze poloprofesionálně tvořit webové stránky.
A to už je jenom krůček k Mambu. Začalo to jiným CMS, kterým byl United Nuke (český klon PHP Nuke), který bohudík nevyhovoval mým požadavkům, a tak jsem někdy koncem minulého roku poprvé vyzkoušel Mambo. Byla to láska na první instalaci....  :-)  Brzy mi začaly chybět lokalizace u různých komponent, které jsem potřeboval, tak jsem si je přeložil, a následně dal k dispozici i vám. Zhruba od června letošního roku blíže spolupracuji s Honzou, a to většinou na překladech.
Omlouvám se, že nejsem velký psavec, takže se tu ode mě mnoho příspěvků zatím neobjevilo, ale budu se snažit polepšit se...  :-)
No a to by snad bylo asi tak všechno. Snad jsem vás moc neunavil či přímo neuspal... Joomle zdar a české komunitě zvlášť :-)
Zdraví
Minstrel