Přihlásit se

Seriál o zákulisí našeho portálu - díl druhý: HonzaG
Jelikož přemlouvám spolupracovníky k malým článkům o sobě, musím tak učiniti i já...

Předem se omlouvám, ale tolik sdílný jako Sváťa nebudu.
Jmenuju se Honza Guizur, alias HonzaG. Narodil jsem se rok po Sváťovi - v roce 1974, jako všichni jsem chodil do různých škol a studium ukončil nedokončeným doktorátem (po ZŠ jsem obsolvoval potravinářskou průmyslovku, obor kvasné technoligie, následně pak VŠCHT v Praze - katedru Chemie a analýzy potravin).
Po škole jsem pracoval jako lektor v počítačové škole, nějakou dobu pracoval jako obchodník a správce sítě a teď dělám systémáka a zároveň podnikám a věnuju se Joomalportálu. Ve volném čase chdím na procházky s našimi samojedy(to jsou psi) a hraju nebo soudcuju petanque (to je francouzká národní hra s ocelovými koulemi, které se hází k malé dřevěné kuličce. Pravidla jsou jednoduchá - pochopí je i francouz)
Tolik tedy nezáživné informace a nyní něco podstanějšího:
K Mambu jsem se dostal před dvěma lety díky kamarádovi (Kozlíkovi). Hledal jsem nějaké CMS pro svůj web, a tak jsem zkoušel různé systémy (například xoops) až jsem skončil u Mamba. Sledoval jsem nové komponenty  avyhlížel nové revoluční verze... jen ten web je pořád ve staitckých stránkách a už 5 let nezměněný :-( No holt kovářova kobyla...
Když se pak objevila čeština pro Mambo a u ní kontakt na Sváťu, začal mně kamarád (aktivní v české komunitě kolem phpBB) popichovat, ať vytvoříme českou komunitu pro Mambo. Zaplatil doménu mamboportal.cz a vrazil mi jo do "ruky", ať se snažím:-)  No a když se ozval Sváťa, že by to toho šel, tak nebylo co řešit a výsledek je před Vámi.
Za ten rok se událo hodně věcí a když se ohlédnu, vděčně vzpomínám na všechny, kteří nám s portálem pomohli. Někteří sem na web už ani nechodí a šli svojí cestou dál, jiní zůstali a zapojili se více a někteří z Vás o tom teprve uvažují. Byl bych moc rád, kdyby se naše komunita stabilizovala, překonala počáteční nadšení a pak pracovala navzdory nedorozuměním a problémům, které jistě přijdou. 

 No a to je o mně asi vše.

Děkuji za Vaši přízeň našemu webu a těším se na oslavu jeho druhých narozenin.

HonzaG

Ps.: Za rok máme přes 1500 čtenářů a průměrnou denní návštěvnost přes 200 unikátních IP za den a postupně to narůstá... Propagujte nás dál, ať je nás co nejvíc.