Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

šablona LBOX & Community Builder extension

11. čvn 2023 22:15 #148411
šablona LBOX od Jakub
Uživatel
[img

Zdravím, mám dotaz k šabloně LBOX. Je možno nějak dostat do této pozice přihlašovací formulář z community builderu místo defaultního login formu z joomla? Nebo je možno kombinovat joomla a community builder login box? Díky moc za všechny tipy.

12. čvn 2023 19:04 - 12. čvn 2023 19:05 #148414
Odpověď od Bong
Moderátor
Neznám šablonu LBOX, netuším odkud ji máte a nechce se mi trávit čas jejím hledáním...

Ale proč potřebujete měnit modul přihlášení? Prostě si v něm přenastavte parametry: Přesměrování po přihlášení, Přesměrování po odhlášení a Stránka vytvoření účtu na stránky komponenty CB.

Nebo zkuste zakázat stávající modul přihlášení a zobrazte ten z CB, nastavte mu správnou Pozici a Třídu modulu a mohlo by to také fungovat.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

12. čvn 2023 19:10 #148415
Odpověď od Jakub
Uživatel
Zdravím, šablonu mám tady odsud z webu - viz  www.joomlaportal.cz/forum/sablony-pro-jo...-zdarma-lbox?start=0
Všude právě píšou, že při používání community builderu by měl být zakázán defaultní joomla login modul. Tak jsem se řídil návodem :) Zkoušel jsem nastavit ten community builder podle návodu tady na webu, ale dosáhl jsem akorát toho, že se mi zobrazuje username a password fieldy. Ne ikona  s plovoucím menu jako u toho default login modulu. 
 

12. čvn 2023 19:15 #148416
Odpověď od Jakub
Uživatel
demo šablony tady:  lbox.linelab.org/index.php/en/ chtěl bych dosháhnout stejného vzhledu přihlášení...Nastavoval jsem podle screenu, který jsem přikládal v prvním příspěvku. S default login modulem jsem toho dosáhl, s tím CB ani ťuk :(

13. čvn 2023 12:35 #148417
Odpověď od Linelabcz
Admin

Neznám šablonu LBOX, netuším odkud ji máte a nechce se mi trávit čas jejím hledáním...

 
Ahoj Bongu, to se divím že neznáš. Je to skvělá a rychlá šablona, měl bys vyzkoušet.
Jeden uživatel dokonce napsal, že jde klenot mezi Joomla 4 šablonami :-)

Jakube, napište mi na Vás kontakt, pošlu Vám upravený CB modul.

13. čvn 2023 17:42 #148418
Odpověď od Jakub
Uživatel
Zdravím, díky moc, to bude úplně nejhodnější. Pošlete mi to, prosím, na jakub.kubza(at)gmail(tečka)com
Moc děkuju

Powered by Fórum