Přihlásit se

Nová verze Joomla 5.1.4

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.4, společně s Joomla 4.4.8. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Phoca Cart nastaveni zobrazeni ceny ve frontendu

23. říj 2024 12:40 #149851
Ahoj,
prosím o radu.

Vyvtvářím takový malý e-shop, jako vedlejší, doplňkový prodej zboží autodopravce  auto.sylvie-novotna.cz/vsechny-produkty-e-shopu
Web je na J 5, Phoca Cart  5.0.0Beta79,  Š ablona Helix Ultimate, PB Joom Shaper
Je to předělávka z J 3 a Phoca 3.5.7 - Data z Phoca jsem si exportovala, ale ne vše se podařilo, takže některé položky nyní doupravuji. Asi moc velký skok :-D

1. Dolaďuji zobrazení ve frontendu a nemůžu přijít na to, jak nastavit, aby se mi u položek zobrazoval nejdříve text: cena a pak až částka - viz foto.


2. Dále se mi nelíbí zobrazení pokladny jednotlivých polí, která ma vyplňovat klient. Chtěla bych, aby to bylo nastavené viz obrázek. Pokud to nejde v nastavení Phoca -?, přepíšu si styl v šabloně, našla jsem, kde to asi bude: 

 <form action="/e-shop/nakupni-kosik" method="post" class="form-horizontal form-validate " ....
:-) ale jak to přepsat, aby to bylo celé úhledné?

3. ještě by se mi líbilo, kdyby jednotlivé položky byly ve zobrazení e-shopu oddělené tenkým rámečkem, jako to je na tom starém webu: www.autodoprava-dtcars.cz/kategorie-zbozi/3-pracovni-odevy

Případně ocením jakékoliv základní tipy k této komponentě. Manuál jsem studovala, něco mi poradila UI, snažím se :-)

Děkuji moc a přeji pěkný den.

Sylvie 
Přílohy:

Powered by Fórum