Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Filtrování v Phoca Cart podle kategorií

13. úno 2024 21:19 - 13. úno 2024 21:57 #149174
Filtrování v Phoca Cart podle kategorií od Břetislav Krupička
Začátečník
Už druhý den se mi nedaří přijít na to jak správně zadat a filtrovat položky v Phoca Cart. Měla by to být triviální záležitost ale není. Při zařazení do kategorií se mi položky nezobrazují i když v kategorii jsou (zobrazují se jako počet položek v kategorii). Testuji to na webu fotoweb.bkweb.cz . Phoca cart mám upravenou do podoby fotogalerie jde ale pouze o úpravu vzhledu pomocí css, do kódu jsem nezasahoval. Představa je taková že bude možné fotografie filtrovat podobným způsobem jako se filtruje zboží na e-shopu. Neřešil někdo podobný problém ? Děkuji

Edit: po odeslání tohoto dotazu jsem upravil odkaz v horní liště a najednou vše začalo fungovat. Zkusím přidat další položky jestli fungování vydrží. Chtěl jsem tento dotaz smazat ale nepodařilo se.

13. úno 2024 22:03 #149175
Odpověď od Cony
Moderátor
Dotazy se nemažou, aby zůstaly pro budoucí návštěvníky. Třeba bude někdo řešit něco podobného a najde toto vlákno :) Tak sem ještě napište, co přesně jste změnil, ať má ten budoucí tazatel i řešení :)

Powered by Fórum