Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Modul "Phoca Cart - Produkty" - nefunkční odkazy

27. dub 2023 10:42 #148260
Ahoj,

nesetkali jste se prosím někdo v poslední době s problémem s routováním u modulu Phoca Cart - Produkty? Když zobrazím přehled všech produktů přes komponentu, vše odkazuje správně na detail produktu. Dokonce i vyhledávání funguje bez problému. Jakmile ale zobrazím produkty přes tento modul, nemůže to nějak najít cestu.

Otevírá se adresa ve formátu /component/phocacart/item/XXXX-abcdf-asdf-dflkj?catid=XX:nazev&Itemid=XXX. 

Netušíte, co s tím? Je to asi čerstvé, ale přiznám se, že nevím, kdy to přestalo fungovat. Docela nedávno to určitě běželo.

27. dub 2023 11:14 #148261
Odpověď od H13
Admin
Ahoj, testuji zde a vše v pořádku:

www.phoca.cz/phocacartdemo/



Jakou verzi komponenty, jakou verzi modulu a Joomly používáš?

Takovýto tvar URL většinou znamená, že modul prostě nenašel menu odkaz na Phoca Cart. Existuje u tebe menu odkaz na Phoca Cart - nejlépe na nejvyšší položku - tedy výchozí categories view?

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

27. dub 2023 11:49 #148263
Odpověď od filip
Uživatel
Verze komponenty je 4.0.6, verze modulu je 4.0.4, verze Joomly je 4.3.0, PHP 8.1. 

V hlavním menu mám položku Phoca Cart > Seznam produktů.

Testuji to teď na lokále a zkusil jsem zapnout výchozí šablonu a dělá to tam taky. Teď jsem si všiml, že pokud ten modul zobrazím v rámci té komponenty, tak to funguje správně. Pokud ho ale přiřadím obyčejné contentové stránce, tak odkazy nejdou. Můžeš  to prosím otestovat i v com_content?

Díky, F

27. dub 2023 11:58 #148264
Odpověď od filip
Uživatel
Tak ještě jsem našel podobnou věc. Mám v hlavičce webu modul "Hledání - Phoca Cart" a dělá to úplně to samé. Pokud jsem na nějakém článku nebo na homepage a chci vyhledat, nasměruje mě to na /component/phocacart/items?Itemid=102&search=xxxxxx  (102 je homepage). Jakmile jsem v katalogu a vyhledám, tak je to v pohodě (/materialy?search=xxxxxx).

27. dub 2023 12:28 #148265
Odpověď od H13
Admin
Zkus změnit položku v menu na položku "Categories View" - tedy položku na seznam kategorií (Phoca Cart).

Viz:
www.phoca.cz/blog/1230-how-to-create-uni...endly-urls-in-joomla

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook
Poděkovali: filip

27. dub 2023 13:17 #148266
Odpověď od filip
Uživatel
Hmm, díky moc, tohle pomohlo. Jen si musím doplnit přepisy.

Powered by Fórum