Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Phoca Download - problém s uploadom cez frontend

21. pro 2022 22:15 - 21. pro 2022 22:17 #147522
Phoca Download - problém s uploadom cez frontend od ferino
Pokročilý uživatel
Ahojte,
nerobím bežne Joomlu pod Windows Serverom - IIS, ale v tomto prípade som musel...
Inštalácia sa mi podarila bez nejakých väčších problémov, aj vyzerá že to normálne funguje, problém mám akurát s uploadom súboru cez frontend
Jednoducho to nejde, popis chýb po nastavení debug módu pripájam nižšie..
Pritom cez backend to uploaduje jedna radosť...
Je rozdiel medzi jedným a druhým uploadom? Treba niečo nastaviť v PHP?

Joomla v4.2.6
Phoca Download v4.0.4
PHP v7.4.13
mySQL 8.0.31
Web Server: Microsoft-IIS/10.0

Code:
0 Call to undefined method Joomla\Database\Mysqli\MysqliDriver::getError() Call stack # Function Location 1 () JROOT\components\com_phocadownload\models\user.php:488 2 PhocaDownloadModelUser->_save() JROOT\components\com_phocadownload\models\user.php:375 3 PhocaDownloadModelUser->singleFileUpload() JROOT\components\com_phocadownload\views\user\view.html.php:207 4 PhocaDownloadViewUser->display() JROOT\libraries\src\MVC\Controller\BaseController.php:639 5 Joomla\CMS\MVC\Controller\BaseController->display() JROOT\components\com_phocadownload\controller.php:37 6 PhocaDownloadController->display() JROOT\libraries\src\MVC\Controller\BaseController.php:672 7 Joomla\CMS\MVC\Controller\BaseController->execute() JROOT\components\com_phocadownload\phocadownload.php:59 8 require_once() JROOT\libraries\src\Dispatcher\LegacyComponentDispatcher.php:71 9 Joomla\CMS\Dispatcher\LegacyComponentDispatcher::Joomla\CMS\Dispatcher\{closure}() JROOT\libraries\src\Dispatcher\LegacyComponentDispatcher.php:73 10 Joomla\CMS\Dispatcher\LegacyComponentDispatcher->dispatch() JROOT\libraries\src\Component\ComponentHelper.php:355 11 Joomla\CMS\Component\ComponentHelper::renderComponent() JROOT\libraries\src\Application\SiteApplication.php:200 12 Joomla\CMS\Application\SiteApplication->dispatch() JROOT\libraries\src\Application\SiteApplication.php:241 13 Joomla\CMS\Application\SiteApplication->doExecute() JROOT\libraries\src\Application\CMSApplication.php:294 14 Joomla\CMS\Application\CMSApplication->execute() JROOT\includes\app.php:61 15 require_once() JROOT\index.php:32

21. pro 2022 22:26 #147523
Odpověď od H13
Admin
Ahoj, nejsem si jistej, ale tohle tuším už bylo OK v poslední Beta verzi, zkus stáhnout a nainstalovat poslední Beta a dej vědět:

github.com/PhocaCz/PhocaDownload/release...load_v4.0.5Beta4.zip

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook
Poděkovali: ferino

21. pro 2022 22:29 #147524
Odpověď od ferino
Pokročilý uživatel
Vďaka, skúsim zajtra, lebo to mám v práci na intranete...

22. pro 2022 07:51 #147528
Odpověď od ferino
Pokročilý uživatel
Veľká vďaka - v tejto betaverzii to funguje...

Urobím za to slovenský preklad a pošlem :)

22. pro 2022 12:04 #147534
Odpověď od Bong
Moderátor
Slovenština pro Phoca Download J4 je ve stádiu rozpracovanosti. Ale měla by jít použít i slovenština pro J3.
A pokud použijete i plugin pro překlady Installer - Install from Bongovo.cz, tak se pak nová slovenština pro Phoca Download po zveřejnění nabídne k instalaci.
 

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

22. pro 2022 13:05 #147536
Odpověď od ferino
Pokročilý uživatel
Plugin "Install from Bongovo.cz" nainštalovaný mám, ale pri Phoca Download sa mi ponúka iba čeština...

Powered by Fórum