Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

d2 Profiles Beta

20. zář 2022 11:06 #146957
d2 Profiles Beta od Martin70
Zkušený uživatel
Ahoj. Netestujete někdo Beta verzi rozšíření d2 Profiles od data2site.com ? Nejdříve mi to nefungovalo. Následně jsem zjistil, že když vytvořím Pole, funguje to. Radost ale byla předčasná - teď jsem zjistil, že když dám u článku Uložit jako kopii, v textu článku mi to usekne vše před Readmore. Pokud Readmore v článku není, smaže mi to celý text.

Testujete to někdo? Jak vám to funguje?

20. zář 2022 14:56 #146960
Odpověď od Bong
Moderátor
To je d2 Content pro Joomla 4? To mě také zajímá, dá se to někde stáhnout? Nikde jsem na to nenarazil. 

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

20. zář 2022 15:12 #146961
Odpověď od Martin70
Zkušený uživatel
Ahoj. Přesně tak. Akorát že pro Joomla 4 se to jmenuje d2 Profiles - viz. data2site.com/ Mně poslal v květnu odkaz na Betu (a vzorový profil) Peter Martin (autor spolu se Sigrid Gramlinger). Ve čtvrtek mi Peter ještě psal:
We planned to release d2 Profiles 1.0 before the holiday but encountered an issue with how Joomla stores Custom Fields.When a Custom Field is not displayed in the form, it will be emptied.For normal Joomla that would not be an issue.However with d2 Profiles you can create different profiles with or without specific Custom Fields.Hence, when one profile did not have all the Custom Fields that it would normally have in Joomla,you would loose those Custom Field values.So we had to solve an issue with Custom Fields.Last few weeks we solved that issue and are now doing some final tests.If those go well, you can expect d2 Profiles 1.0.0 in the next few weeks.Thanks!
Mně se to moc líbí, akorát to má ještě mouchy. Nebo víte někdo o podobném rozšíření? Já zatím nic jiného nenašel.

20. zář 2022 15:20 #146962
Odpověď od Cony
Moderátor
No na videu to vypadá skvěle :) Mají tu betu někde veřejně (nenašel jsem), nebo je to jen privátní odkaz?

20. zář 2022 15:31 #146964
Odpověď od Martin70
Zkušený uživatel
Já jsem někde vyplnil mail a za pár dní mi poslali odkaz. Koukám že ten odkaz je stále živý, tak Ti to kdyžtak přepošlu na mail. Snad jim to vadit nebude, když to otestujeme. Bylo tam jenom toto:
- Please DO NOT TEST ON A LIVE/PRODUCTION SITE but rather on a copy of a production site.
- The Beta version does NOT yet support Joomla's Update mechanism.
- You can export the Profiles that you create in this beta and import them in the future Stable version
If you find errors in this beta version, please let us know via email: d2profiles-beta@data2site.com

20. zář 2022 15:58 #146965
Odpověď od Cony
Moderátor
Tak jestli mohu poprosit, pošli, dík :)

Powered by Fórum