Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Phoca Gallery - drobečková navigace

23. srp 2022 11:43 #146838
Phoca Gallery - drobečková navigace od Ainny
Začátečník
Hezký den, u komponenty jsem si všimla takové drobnosti. Používám drobečkovou navigaci a ve všech kategoriích se mi do ní cpou seriály. Jednou je tam nař. filmy, když kliknu na následující obrázek, tak jsem jakoby v seriálech. Pak zase filmy, pak seriály atd. Prostě na střídačku. Přikládám screeny. Nevím, jestli je to chybka u mě (což bych se nedivila) nebo v komponentě.

K vidění zde: ainny.cz/ainnybaze
Verze php: 8.0 / Joomla 4



 

23. srp 2022 13:12 - 23. srp 2022 13:25 #146839
Odpověď od H13
Admin
Ahoj, pravděpodobně je to způsobeno tím, že existuje hodně různých menu odkazů na Phoca Gallery a při hledání Itemid (id odkazu dochází ke konfliktům mezi odkazy). Doporučené řešení je následovné:

- udělat pouze jeden menu odkaz na Phoca Gallery (v tomto případě ainny.cz/ainnybaze ) a nedělat víc menu odkazů
- pokud už je potřeba nějaký pododkaz - např. přímo na kategorii, nedělat systémový menu odkaz na Phoca Gallery, ale udělat natvrdo menu odkaz s absolutním URL:

Tedy na stránkách najedu na ainny.cz/ainnybaze , vyberu kategorii, např: ainny.cz/ainnybaze/filmy a pokud tento odkaz chci mít v pododkazech, udělám následující menu link:

- Zkopíruji odkaz a jdu do administrace.

- Nabídky - nějaké menu - Nový - Typ položky nabídky: Systémové odkazy - zde vybrat "URL" a zadat přímo ten odkaz. Tím pádem pak v systému nebude docházet ke změně ID menu odkazu a odkazy budou konstatní.

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook
Poděkovali: Ainny

23. srp 2022 14:58 #146840
Odpověď od Ainny
Začátečník
Díky moc za vysvětlení, pořád je co se učit. Předělám to.

24. srp 2022 14:48 #146844
Odpověď od H13
Admin
OK

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

Powered by Fórum