Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Phoca Gallery Button Plugin

11. srp 2022 16:48 #146802
Phoca Gallery Button Plugin od polato
Začátečník
Ahoj, chtěl jsem se zeptat, bude k dispozici tlačítko pro snadné vložení obrázků z Phoca Gallery do článků pro Joomla 4.
Díky za info.

11. srp 2022 17:46 #146803
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert
Snadné vložení obrázků z Phoca gallery do článků je pro Joomla4 již delší dobu k dispozici jako Joomla Pole.
extensions.joomla.org/extension/extensio...y-for-phoca-gallery/

Stačí jen nainstalovat

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

13. srp 2022 13:09 #146809
Odpověď od polato
Začátečník
Díky za tip, použití pole by se mi líblo, ale mám několik problémů. Pole s obrázky se mi objevuje také na titulní straně (hlavní články), i když je hned na začátku textu článku značka číst dále. Dále se mi zobrazují pod polem nefunkční odkazy zavřít, sdílení atd., v podobě malých obdélníků a také mi nefunguje zobrazování velkých náhledů po kliknutí na obrázek.
Používám šablonu Cassiopeia. Předem díky za pomoc.
Přílohy:

14. srp 2022 10:56 - 14. srp 2022 11:05 #146810
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert

Dále se mi zobrazují pod polem nefunkční odkazy zavřít, sdílení atd., v podobě malých obdélníků


To by mělo být otázka nastavení Phoca Gallery, pole tyto informace nepřenáší

také mi nefunguje zobrazování velkých náhledů po kliknutí na obrázek

Bez uvedení příkladu těžko posoudit, opět, plugin jen zavolá ID galerie, JS pro popup se používají oficiální z aplikace Phoca Gallery pomocí standardního volání pro J4 == chybu bych nehledal v pluginu, protože na demu funguje

Pole s obrázky se mi objevuje také na titulní straně (hlavní články), i když je hned na začátku textu článku značka číst dále. 

Toto není otázka nastavení pluginu ale otázka nastavení zobrazení Titulní stránky a kde se zobrazí joomla filedy (pod titiulkem, za článkem). V případě nutnosti, máte kdykoli možnost si udělal v PHP override v šabloně a přesunout trigger pro volání zobrazení Joomla pole na jiné místo.
Pokud nevíte jak, bude nutné počkat, zda Vám to zde někdo napíše, nebo (doporučuji) hledejte v oficiální dokumentaci Joomla.

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla
Poděkovali: polato

Powered by Fórum