Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Quantum Manager 2.0 - Stable verze vydána

08. úno 2023 21:31 #147805
Odpověď od Eugene
Nováček

Ahoj, to je skvělá zpráva díky za info. Defaultní Joomla Media manager se v některých šablonách nezobrazí správně. Může chybět modal.css, font awesome atd...
 
Nemáš zač. Ano, front-end režim byl jednou z nejžádanějších funkcí.

norrnext.com - rozšíření pro Joomla

Dobrý den, čeština není můj rodný jazyk, omlouvám se za chyby

15. úno 2023 08:09 #147846
Odpověď od Linelabcz
Admin
Ahoj, funkce propojení s fotobankou funguje na frontendu "Add article" dobře pro Unsplash. Pixabay a Pexel se nezobrazí.
Jaký doporučíš postup, aby se fotka neukládala v maximálním rozlišení 5000px cca 5MB? Jde o to, aby autor při psání článku vložil obrázek z fotobanky automaticky v malém rozlišení cca 800px šířka ideálně 16:9.

Díky.

15. úno 2023 16:21 - 15. úno 2023 16:29 #147848
Odpověď od Bong
Moderátor
Já mám na webech trochu jiný problém:

Frontend - funguje dobře "Add article" pro Unsplash. Pixabay a Pexel se nezobrazí žádné obrázky z fotobank.
Backend - funguje dobře "Add article" pro Unsplash. Pixabay a Pexel nejsou nijak přístupné (vůbec se nezobrazí ani tlačítko fotobank).

 

 

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

15. úno 2023 16:25 #147849
Odpověď od Linelabcz
Admin
Myslím, že máme stejný problém. :-)
Poděkovali: Bong

04. říj 2023 16:11 - 04. říj 2023 16:11 #148694
Odpověď od Linelabcz
Admin
Ahoj, nenašel jsem na foru norrnext.com sekci pro Quantum Manager, email zatím bez reakce, tak píšu sem. Při ukládání obrázků z frontendu se obrázky ukládají do rootu, přestože je cesta nastavená jinam. Díky za pomoc.

04. říj 2023 22:01 - 04. říj 2023 22:05 #148697
Odpověď od Eugene
Nováček
Ahoj,

1. Na fóru NorrNext neexistuje žádná podpora pro Quantum Manager.
Jsou o tom nějaké zmínky :-)
norrnext.com/joomla-extensions/quantum-manager#support
[img

a na fóru podpory:
[img


Není to ale poprvé, kdy to lidé nevidí a pokoušejí se psát přímo na e-mail. Myslím, že je to kvůli typickému klišé souvisejícím se stránkami produktového vývojáře (podpora na fóru), takže se mohu omluvit, pokud to dělá problémy s podporou.

2. Nyní o problému. Ano, tento problém jsme zjistili a problém byl potvrzen.
Tento problém můžete vidět na te Github:
github.com/Quantum-Manager/tracker/issues/185

Dočasná oprava problému: přejděte do Plugins > System - Redirect Media (com_media) call to Quantum Manager
(v českém překladu by měl mít jiný název) a nastavte cestu k libovolné podsložce kromě
/images/. např. /images/novinky/
Poté budou všechny obrázky, které nahrajete přímo tlačítkem, uloženy na správné místo.
Problém bude opraven v další verzi komponenty (bez naplánovaného termínu).
 
Thanks for feedback.

norrnext.com - rozšíření pro Joomla

Dobrý den, čeština není můj rodný jazyk, omlouvám se za chyby

Powered by Fórum