Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Phoca Filter Options System verze 4.0.3 vydána

31. srp 2021 17:39 - 31. srp 2021 17:40 #144772
Ahoj,

protože v Joomle 4 došlo mezi verzemi Beta, RC a Stable k výrazným změnám, musel se předělat plugin Phoca Filter Options. Byla vydána nová verze - verze 4.0.3.

www.phoca.cz/news/1136-phoca-filter-opti...lugin-4-0-3-released

Byl bych rád za feedback. BTW - tato verze je určená pouze pro Joomlu 4.



Díky.

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

31. srp 2021 18:31 #144774
Odpověď od Cony
Moderátor
V globálním nastavení při hledání zůstávají viset pole s poznámkami, plus tam zůstane viset celej ten grid s nastavením práv. Je to trochu matoucí. Za mně by bylo lepší i pokud by nebyly vidět žluté nadpisy záložek karet, kde nic nebylo nalezeno.

Pro ty nadpisy sekcí, nebylo by lepší použít nějakou Bootstrap třídu, třeba "badge bg-secondary", ať to líp sedne do šablony?

V nastavení pluginu pro pole výběr komponent bych doplnil layout="joomla.form.field.list-fancy-select", ať to má modernější způsob zadávání :)

No a samozřejmě podpora víc komponent (Články, bannery apod.) :)

31. srp 2021 20:17 #144775
Odpověď od H13
Admin
1) pole s poznámkami - co máš přesně na mysli s "pole s poznámkami"?

2) grid permissions - ten je nějakej divnej, musím najít cestu, jak ho vyhodit, problém je, že to v Betě, RC a Stable je kompletně odlišný

3) žluté nadpisy - to bude asi problém, já si tam bohužel nemůžu nějak moc vyskakovat - je to tak, že nemám k dispozici jednotlivý prvky, ale prostě jedu nad HTML a zobrazuju/nezobrazuju položky. Tedy žlutá karta vůbec nemá informace o tom, kolik prvků v ní je, natož, aby tušila, který jsou schovaný, a který zobrazený - takže vlastně vůbec netuší o tom, co se v ní děje - funguje to na principu: schovej, to co neodpovídá regexu, víc nic, žádný info o tom, že např. teď jsem schoval všechny věci v záložce, tak nezobraz ani název záložky. :-(

4) badge bg-secondary - ono je to trochu složitější, tam dochází postupně k přidávání/odstraňování třídy a je jednodušší přidávat/odstraňovat jednu vlastní třídu než dvě všeobecný (badge bg-secondary)

5) layout="joomla.form.field.list-fancy-select" - ano


6) více komponent - jo, prvně se musím rozkoukat,jak to tam (v komponentách) teď vůbec funguje

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

31. srp 2021 23:14 - 31. srp 2021 23:21 #144777
Odpověď od Cony
Moderátor
ad 1/


Edit: nějak mi sem nejdou vkládat GIF soubory, měněj se mi automaticky na PNG, čím to?

01. zář 2021 00:54 #144778
Odpověď od H13
Admin
1) OK

Gif - já je vkládám pomocí imguru.


Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook
Poděkovali: Cony

Powered by Fórum