Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Akeeba z neznámých důvodů vždy rozdělí zálohu na 2 soubory

18. úno 2021 19:42 - 18. úno 2021 19:58 #143756
Akeeba z neznámých důvodů vždy rozdělí zálohu na 2 soubory od Nataša Řezníčková
Pokročilý uživatel
Mám několik webů a zálohuji přes Akeeba backup. Vždy je to na všech webech jen jeden soubor, ale na jednom z webů to vždy udělá soubory 2, ačkoliv mám úplně stejné nastavení. Nevíte, čím to je a jak to udělat, aby byla záloha jen 1 soubor?

18. úno 2021 20:01 #143757
Odpověď od Cony
Moderátor
Konfigurace - Pokročilá nastavení - Metoda archivace - Tlačítko konfigurace vpravo - Velikost pro rozdělení archivu.

19. úno 2021 10:00 - 19. úno 2021 10:20 #143763
Odpověď od Bong
Moderátor
A jinak to rozděluje na více souborů jen proto, že je jeden z těch webů prostě větší... Nedalo mi to a musel jsem najít nastavení s češtinou z Bongovo:

Pro aktivní profil zálohování je nastavení:

Nastavení (aktivní profil) - Pokročilá nastavení - Formát archivu zálohy - tlačítko Nastavení (vpravo) - Velikost částí rozděleného archivu

Pokud je profilů více:

Správce profilů - tlačítko Nastavení (před profilem) - Pokročilá nastavení - Formát archivu zálohy - tlačítko Nastavení (vpravo) - Velikost částí rozděleného archivu


Uvědomte si, že naposledy upravovaný profil je také automaticky nastaven jako výchozí!

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

19. úno 2021 13:12 #143764
Odpověď od Cony
Moderátor
:) A je, mám neaktuální verzi češtiny, dík Bongu, jdu aktualizovat :)

Powered by Fórum