Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Phoca Cart - stránka 404

02. čvn 2019 11:46 - 02. čvn 2019 11:47 #140261
Odpověď od H13
Admin
Pokud by jsi potřeboval zpracovat více ničemu neodpovídajících segmentů na 404 v Phoca Cart, pak např. pomocí úpravy routeru:

components/com_phocacart/router.php cca. 583
Code:
if (empty($vars) && count($segments) > 1) { throw new Exception(JText::_('Nejaka zprava - napr. nic nenalezeno'), 404); return false; }

Při této adrese:

clear.prokompresory.cz/kompresory/sroubove-kompresory/


když Phoca Cart nenajde vůbec žádnou informaci o produktu nebo kategorii ($vars je prázdné) a adresa se bude skládat z více segmentů (/kompresory/sroubove-kompresory/ => 2 segmenty), pak se vytvoří 404.

Ovšem otázka je, jaký vliv to může mít na ostatní části systému?

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook
Poděkovali: Robert

02. čvn 2019 11:59 #140262
Odpověď od Robert
Nováček
Díky moc, vyzkouším a dám vědět.

Jak jsem psal problém je právě v tom, že je to celé na subdoméně pouze jako "E-SHOP" - úvodní stránka (web firmy) je od někoho jiného, aby prý byla "SEO dokonalá" :) - Joomla jim nevyhovovala - prý je tam všechno špatně a kdesi-cosi - podle těch "SEO expertů", ale to je na dlouhé povídání...

Joomla! od verze 1.5 -- ONEbit --

11. čvc 2019 20:03 - 11. čvc 2019 20:03 #140441
Odpověď od Robert
Nováček
Odskoušeno a vše funguje jak má. Nenašel jsem nic s čím by to nějak kolidovalo, nebo systém nedělal to co má.
Kód jsem ještě mírně opravil (místo >1 jsem dal >=1 a doplnil do přepsání jazyku novou konstantu):
na řádek 583 jsem dal následující kód
Code:
if (empty($vars) && count($segments) >= 1) { throw new Exception(JText::_('COM_PHOCACART_ERROR_PAGE'), 404); return false; }
Nasazeno na ostrý web.
Ještě jednou díky moc Honzo.

Joomla! od verze 1.5 -- ONEbit --

Powered by Fórum