Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Synestezie - barvy

22. dub 2020 17:55 #142170
Odpověď od Cony
Moderátor
Jinak osobně mám také asi nějaké barvy k určitým oblastem / činnostem přiřazené, ale asi bych to nedokázal takto úplně vyspecifikovat. Vzhledem k mému grafickému (ne)cítění obvykle toto nechávám na grafikovi. Dokážu říct, že se mi nějaká kombinace nelíbí, ale už nedokážu říct co změnit, aby to bylo to pravé. Člověk s grafickým citem na to mrkne, šoupne posouvátkem a prostě to sedí :) Stejně tak webdesign, grafik přidá tuhle stín, tamhle zvětší písmo o 2 body a rázem je to celé o něčem jiné...

Pokud chce klient nějaký úplný nesmysl, snažím se mu vysvětlit a odargumentovat proč je to nesmysl. Opět ale spíše po technické stránce, vizualizaci tolik neřeším, za 1/ každý má ten cit úplně jiný, 2/ já jej úplně dobrý nemám :) Co se ale sanžím vždy vysvětlit, že stránky nedělám pro klienta, ale pro jeho zákazníky, takže na názoru klienta "až tolik nezáleží" :)

23. dub 2020 22:32 #142180
Odpověď od Bong
Moderátor
My technici víme, že barvy k číslům jsou přiřazené dávno :-)

0 Černá
1 Hnědá
2 Rudá
3 Oranžová
4 Žlutá
5 Zelená
6 Modrá
7 Fialová
8 Šedá
9 Bílá

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

23. dub 2020 23:53 #142181
Odpověď od H13
Admin
:-) Celej život si polepuju kabely lepítkama s popiskama a vy technici máte tajnou zbraň, a ne a ne poradit :-)


Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook
Poděkovali: Bong

Powered by Fórum