Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (Včera)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

JoomlaDay D-A-CH 2021

24. zář 2021 15:47 - 24. zář 2021 15:52 #144853
JoomlaDay D-A-CH 2021 od H13
Admin
Ahoj,

jen pro zajímavost, možná pro inspiraci, jak udělat příští online setkání. Momentálně probíhá online JoomlaDay D-A-CH - tedy setkání německy mluvících Joomla uživatelů.

Rozhraní funguje jako hra, kdy se šipkami pohybujete a můžete navštěvovat různé místnosti, pokud vejdete do místnosti, kde je přednáška, pak se vám vypne kamera i mikrofon, pokud někoho potkáte na cestě mimo prezentační místnost, rovnou se vám spustí kamera a mikrofon, takže buď můžete komunikovat s jedním člověkem nebo ve skupině. Mísnosti jsou různé.



Koncept velmi zajímavý, setkávání lidí online je pak celkem přirozené. Stejně jako v realitě, vidíte někde nějakého člověka, tak jdete za ním, jakmile se k němu přiblížíte, spustí se vám kamery a mikrofony navzájem.

Dokonce i na přednášce můžete vejít na podium a položit tam otázku (samozřejmě až po vyzvání)

Celé je to zprostředkované službou: workadventu.re


Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

24. zář 2021 15:58 #144854

24. zář 2021 16:10 #144855
Odpověď od Martin70
Zkušený uživatel

Linelabcz napsal: Zajímavé řešení. Znám lepší ;)


Pokud máš na mysli osobní setkání, já jsem pro.

24. zář 2021 16:19 - 24. zář 2021 16:20 #144856
Odpověď od Linelabcz
Admin
Ano, mám na mysli osobní setkání, mimo digitální prostor. :)
Poděkovali: Martin70

Powered by Fórum