3. Joomla! sraz (27.4.2019)

Odpověď od Noro
14. bře 2019 13:35 - 14. bře 2019 13:36 #139423
Ahojte.
Je mi veľmi ľútu, ale nakoniec na zraz neprídem, niečo dôležité mi do toho prišlo. Uvítam, ak si budem môcť pozrieť prezentácie napr. na videu (so zvukom) :-)
Teším sa však na ďalšie stretnutie. Ak bude cez taký víkend, keď bude v Olomouci nejaká zaujímavá výstava (napr. Flóra), určite sa poteší aj moja manželka.
Všetkým prajem vydarené stretnutie :-)
Noro

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Odpověď od Linelabcz
14. bře 2019 13:45 #139424
Ahoj, termín je předběžný.

Linelab.cz Tvorba a správa webových stránek Joomla! LINELABOX Vytvořte si Joomla! šablony zdarma

Odpověď od Cony
14. bře 2019 15:36 #139426

Cufe napsal: Topuji, ať nezapadne. Pište další náměty, o čem byste rádi na sraze slyšeli. Uvítám i podněty od začínajících uživatelů. Sraz je pro nás všechny, tak ať na něm máme to, co bychom chtěli. ;)

Co nějaká "netechnická", obecnější témata. Např. GDPR z praxe (v tom bych řekl je velký zmatek), souhlasy s Cookies, Google Analytics, licence GNU/GPL (na JoomlaDay v Praze měl tuším Sváťa hezkou prezentaci), koneckonců i nějaké SEO postřehy z praxe ve spojení s Joomlou apod. Dokázal by se někdo ujmout něčeho takového?

Odpověď od Rudolf
14. bře 2019 21:14 #139439
Licence GNU/GPL by mě taky zajímala, zvlášť když upravujeme spousty zaniklých aplikací, rozvíjíme a udržujeme je při životě.
Otázka zda je poskytovat zdarma nebo v placené formě a jak by byla zajímavá.

Docela se dá poučit například z XML Sitemaps od Guilerma Vilase a přechod na OSMap.

Jinak můj přínos je sice velice z praxe, ale bohužel zaměřený hlavně na bussines, což myslím trochu koliduje se zaměřením joomla komunity.

Proto jsem po důkladném zvážení sám uznal že přednáška jak vyvíjet placené aplikace pro joomla v týmu není to pravé ořechové :)
Stejně jako představení jakékoli placené aplikace z naší dílny.

Takže si spíše poslechnu přednášku o GNU/GPL (našla by se někde nahraná?)

Děkuji

Odpověď od Cony
14. bře 2019 22:24 #139440

Rudolf napsal: Proto jsem po důkladném zvážení sám uznal že přednáška jak vyvíjet placené aplikace pro joomla v týmu není to pravé ořechové :)

Tak mne by zrovna zajímalo nahlédnout pod pokličku :) Ale asi to opravdu není téma, které by chtěli vyslechnout všichni...

Rudolf napsal: Takže si spíše poslechnu přednášku o GNU/GPL (našla by se někde nahraná?)

Organizátor byl EasySoft, a tuším že se vše nahrávalo, někde by snad měl být archiv...

Odpověď od Rudolf
15. bře 2019 00:19 #139443
Tak to abych se podíval po nějakém disku :D

Odpověď od Cony
15. bře 2019 01:21 #139444
No proto to píšu :P Něco málo je na Youtube .