Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Využití UI v Joomle

17. zář 2023 07:39 #148675
Využití UI v Joomle od Nataša Řezníčková
Pokročilý uživatel
Co lze použít pro Joomlu za umělou inteligenci, která by byla využita na vytváření článku. Nějak to nemohu najít. Děkuji předem za rady

17. zář 2023 16:11 #148679
Odpověď od Cony
Moderátor

19. zář 2023 12:44 - 19. zář 2023 13:08 #148680
Odpověď od Bong
Moderátor
Jeden z prvních a nejlépe využitelných pluginů pro generování obsahu článků do Joomly je AI Content Generator. Existuje pro něj i čeština  Bongovo! - Ke stažení - AI Content Generator . Je sice placený, ale slevu 25% dostanete po zadání kódu BONGOVO25 

Ale proč nejít rovnou ke kováři? Ti kdo používají prohlížeč EDGE můžou využít Chat Bingu, kde si na záložce Napsat můžou nechat vygenerovat příspěvek s volitelnými parametry a výsledek je nesrovnatelně lepší.
 

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

20. zář 2023 21:35 #148681
Odpověď od H13
Admin
Bong
Máš s Edge opravdu lepší zkušenosti než s ChatGPT?

Když si něco generuju v angličtině, zdá se mi text z Edge takovej víc kostrbatější, víc lživej a jakoby odflánutej skoro doslovnýma úryvkama z webových stránek. Navíc, v ChatGPT, když se mi něco nelíbí, upozorním na to a nechám výstup převytvořit. U Edge nevidím možnost, jak pracovat na jednom dotazu v celý konverzaci. Je tam sice "Regenerate Draft", ale nějak nevím, jak tam vložit moje připomínky, aby to při znovuvytvoření bralo tyto připomínky v potaz?

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

20. zář 2023 23:16 #148682
Odpověď od Bong
Moderátor
Možná je to jen subjektivní, ale pro pro generování požadovaného textu do článku se mi to jeví daleko lepší. Microsoft do OpenAI nacpal velké peníze, bylo by s podivem, aby ostatní měli volně k dispozici to lepší :-)

Je schopný dokonce generovat dlouhé texty i o věcech (minoritních, lokálních,...), o kterých "nikde nic není", jen je potřeba ho nějak popostrčit.
Na vhodně zvoleném dotazu záleží.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

21. zář 2023 21:57 #148684
Odpověď od Cony
Moderátor
Obecně po netu koluje názor, že Bing Chat je výrazně dál než Open AI. Já s ním zkušenosti nemám, ale kolega ho dost používá, a už si s ním v podstatě povídá jako s kamarádem :D (jasně, asi by měl vyjít mezi lidi :D )

Powered by Fórum