Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Nová kniha o Joomle 4

29. pro 2022 00:42 - 29. pro 2022 00:43 #147600
Nová kniha o Joomle 4 od H13
Admin
Ahoj,

Luca Marzo napsal knihu o Joomle 4, díval jsem se do obsahu a podle obsahu to vypadá na zajímavou a obsáhlou knihu:

www.amazon.com/dp/1803238976



Teď ještě přemluvit Bonga, aby ji přeložil do češtiny :-)

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

29. pro 2022 14:47 #147605
Odpověď od Cony
Moderátor
Si Bong udělá jeden hezký večer :D

29. pro 2022 18:27 #147609
Odpověď od Bong
Moderátor
I vy kujóni!
Myslím, že tým slavných jmen byl. Snad ještě nejsou v důchodu
 

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

14. led 2023 05:37 #147687
Odpověď od HenryWheat
Uživatel
Ahoj, měl bych otázku k tomuto tématu. Jsem úplný nováček a hledám ucelený návod jak se v tom zorientovat. V češtině jsem našel tuto knihu " Joomla! Podrobný průvodce tvorbou a správou webu ", ale byla napsaná před více než 11 lety. Má ještě smysl tuto knihu kupovat? Nebo kde hledat základní informace pro začátečníka?

14. led 2023 15:48 #147688
Odpověď od Linelabcz
Admin
Zdravím, Základní návody pro novou Joomla 4 najdete zde na webu joomlaportal.cz a postupně přibývají nové.
Hledejte v sekci jak začít www.joomlaportal.cz/jak-zacit
Něco o základní šabloně najdete také zde www.joomlaportal.cz/tipy/729-cassiopeia-...pro-ruzne-weby-dil-1
Pokud cokoliv nebudete vědět, je tady fórum www.joomlaportal.cz/forum zeptejte se.

Různé video návody najdete v zde magazine.joomla.org/all-issues/october-2...omla-tutorial-videos

08. úno 2023 18:24 #147798
Odpověď od HenryWheat
Uživatel
Díky moc, pomalu se tím prokousávám. Ty návody tady bohužel nejsou pro někoho kdo to otevře absolutně poprvé. Základní orientace v pojmech a názvosloví, co udělat jako první, druhý atd.  Třeba poskládat nějaký příklad webu. To tu chybí. Našel jsem na youtube docela slušné video krok po kroku jak to poskládat. Kdyby byl zájem postnu odkaz. 
Mám ještě jednu otázku. Obrázek do článku se musí upravit před nahráním (velkost), nebo se s tím dá pracovat v nastavení? Zatím jsem to nenašel.
Jindra

Powered by Fórum