Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Jak na vkládání článku s více obrázky

26. zář 2022 00:38 #147019
Odpověď od Cony
Moderátor
:D už jsem to Rudovi říkal, nicméně registraci se mi podařilo provést registrací v rámci nákupního procesu, ta přímá registrace je aktuálně opravdu nefunkční...

26. zář 2022 01:35 #147024
Odpověď od Bong
Moderátor
Ted se mi nejakym nedopatrenim povedlo pres mobil smazat predchozi prispevek od Rudolfa Velka omluva. Byl o tom, ze se nikdo neregistruje pred nakupem.

A k tomu jen:
Jenze kdyz registrace nefunguje a zakaznik nakoupi bez registrace (neni povinna) a nasledne se k zakoupenemu rozsireni nedostane, tak je to jeste vic spatne.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

26. zář 2022 01:37 - 26. zář 2022 01:39 #147025
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert

už jsem to Rudovi říkal, nicméně registraci se mi podařilo provést registrací v rámci nákupního procesu, ta přímá registrace je aktuálně opravdu nefunkční...

Správně.
Koho by taky napadlo si dělat nejprve registraci na www.mall.cz , když ještě neví co si chce koupit a zda vůbec.
Určitě jsem to tak nedělal - to zrcadlo co mám nyní doma, jsem koupil tak, že jsem ho dal do košíku a pak se v košíku registroval, abych mohl vidět objednávky.

Ale máte pravdu, nemělo by to tak být - díky, mrknu na to.

P.S.
Díky Bongu, jsem si říkal, že jsem se asi zbláznil a už se tady i samy mažou příspěvky ode mne (nejenom že nejde vložit rozšíření do JEDu a přetrvává i chyba přihlášení).

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

26. zář 2022 01:46 - 26. zář 2022 01:47 #147026
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert
No a ještě doplním ze smazaného příspěvku:

No já teď zjišťuji, že Custom Fields (vlastní pole) se vkládají za nebo před článek.

Zase to není tak úplně pravda.
Pokud tím myslíte, že to jen naklikáte a nastavíte v administraci - máte pravdu.
Ale já psal že pomocí override šablony si můžete v podstatě umístit Custom Field kde chcete.

Příklad zde:
www.venturesbooks.cz/kalendar-akci/2022/...-and-business-skills

Custom Filed pro Phoca Download (Ke stažení) je umístěn na vlastní pozici.
Navíc je overridovaný výstup pluginu a předělaná grafika a ikona.
Stačí pár základních znalostí PHP a core Joomla.

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

26. zář 2022 01:53 - 26. zář 2022 02:16 #147027
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert

Jenze kdyz registrace nefunguje a zakaznik nakoupi bez registrace (neni povinna) a nasledne se k zakoupenemu rozsireni nedostane, tak je to jeste vic spatne.

To asi jo, ale pořád vidím v Emailu od aplikace Email Manager pro VirtueMart odkaz ke stažení, který generuje VirtueMart a není třeba se k němu ani registrovat ani přihlásit, protože všichni víme, že to VM takto umí.

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla
Přílohy:

26. zář 2022 02:27 #147028
Odpověď od Bong
Moderátor

o asi jo, ale pořád vidím v Emailu od aplikace Email Manager pro VirtueMart odkaz ke stažení, který generuje VirtueMart a není třeba se k němu ani registrovat ani přihlásit, protože všichni víme, že to VM takto umí.

Samozřejmě stažení funguje. 
Chyba byla tak trochu na mé straně. Na odkaz v emailu jsem kliknul v mobilu a tam mě ani nenapadlo, že je potřeba posunout obrazovku doprava.
Připadalo mi, že vidím tlačítkové menu, které nefunguje.
Dík za navedení.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum